Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin-demo blijkt corrupt te zijn
PU.nl
Nieuws

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin-demo blijkt corrupt te zijn

De zojuist uitgekomen demo van Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin blijkt corrupt te zijn.

De game werd gisterenavond tijdens de Square Enix E3-presentatie aangekondigd. Kort daarna verscheen een demo van het spel voor PlayStation 5.

De demo lijkt echter niet te werken. Verschillende mensen, waaronder journalist Jason Schreier, melden dat wanneer men de demo heeft gedownload en probeert op te starten, er een error verschijnt.

Square Enix heeft laten weten op de hoogte te zijn van de problemen. "We werken aan een oplossing en laten het zo snel mogelijk weten. We bedanken jullie voor jullie geduld."

De Final Fantasy spin-off wordt ontwikkeld door Team Ninja en combineert snelle actie met het soulslike genre. Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin komt volgend jaar uit op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S en pc. 

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Switch 2 kan chatberichten via GameChat oplezen
PU.nl
Nieuws

Switch 2 kan chatberichten via GameChat oplezen

GameChat is tot 31 maart 2026 gratis voor alle Switch 2-eigenaren

Een toegankelijkheidsoptie op de Nintendo Switch 2 is onlangs onthuld: tekst dat getypt wordt en naar spelers wordt verstuurd kan hardop worden opgelezen door het systeem.

Een video die door OatmealDome op social media werd gedeeld, toont hoe iemand een bericht stuurt naar een andere speler via GameChat door tekst in te voeren. Het systeem kan deze tekst indien gewenst oplezen. Daarnaast kan tekst in een live chatbox van GameChat ook worden opgelezen.

Natuurlijk kan men er ook voor kiezen om direct met elkaar te praten via een ingebouwde microfoon van de Switch 2. Er kunnen maximaal twaalf mensen in een GameChat-groep zitten en met elkaar praten - en zelfs live gameplay delen. GameChat is tot 31 maart 2026 gratis voor alle Switch-eigenaren, daarna komt het achter Nintendo Switch Online te zitten. Meer informatie over GameChat is hier te vinden.

De Nintendo Switch 2 komt wereldwijd op 5 juni uit en gaat 469,99 euro kosten, al komt er ook een versie van de console voor 509,99 euro beschikbaar waar een digitale code voor Mario Kart World bij zit. De reserveringen zijn in Nederland al enige tijd geopend - houd pre-order-mogelijkheden hier in de gaten.

View post on X
View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Insider hint naar komst van Injustice 3
PU.nl
Nieuws

Insider hint naar komst van Injustice 3

Er gaan al meerdere jaren geruchten over een nieuw deel in de reeks

Een derde game in de vechtreeks Injustice is mogelijk in ontwikkeling.

Multiversus-dataminer MultiverSusie plaatste een bericht op X waarin ze over het onrecht praat over het feit dat Multiversus er mee stopt. Ze gebruikt daarbij expres driemaal het Engelse woord voor onrecht, 'Injustice', wat volgens sommigen een hint is naar de komst van Injustice 3. Om er geen twijfel over te laten bestaan volgt de insider het op met een tweet waarin het cijfer '3' wordt genoemd.

Zowel Multiversus als Injustice worden door Warner Bros. Games gepubliceerd. Mogelijk is de insider daardoor aan deze informatie gekomen. Hoe dan ook is een derde Injustice op moment van schrijven niet officieel aangekondigd, al gaan er al geruime tijd geruchten over. Voor de komst van Mortal Kombat 1 werd er geclaimd dat NetherRealm - de ontwikkelaar van zowel de Mortal Kombat- als Injustice-spellen - voorrang gaf aan dat eerstgenoemde spel. Dat zou betekenen dat er nu ruimte is voor de komst van Injustice 3.

De Injustice-games zijn fighters gesitueerd in het DC-universum. De eerste twee games werden positief ontvangen door fans, al blijft Mortal Kombat wel de populairdere franchise. Injustice 2 verscheen in 2017.

View post on X

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!