Ubisoft annuleerde schijnbaar Splinter Cell battle royale-game
Gamer.nl
Nieuws

Ubisoft annuleerde schijnbaar Splinter Cell battle royale-game

Gelukkig is de remake van Splinter Cell wel aangekondigd

Ubisoft zou een battle royale-game binnen de Splinter Cell-franchise in ontwikkeling hebben gehad. Het spel zou inmiddels zijn geannuleerd.

Dat claimt iemand op 4Chan (via Insider Gaming). Eerder dit jaar gingen er al geruchten dat Ubisoft meerdere games had geannuleerd, en volgens berichten zou het bedrijf minstens twaalf battle royale-games in ontwikkeling hebben gehad.

Een daarvan zou dus verbonden zijn geweest aan de Splinter Cell-IP. De game zou Splinter Cell: Hunters hebben geheten. De game zou in 2022 bijna aangekondigd worden en er zouden in die zomer zelfs speeltesten zijn gehouden.

Splinter Cell: Hunters zou meerdere 'Operators' hebben bevat, alsmede aanpasbare klassen. Spelers zouden als spionnen onder andere Washington hebben moeten infiltreren en daar NVT's moeten uitschakelen, terwijl ze werden aangevallen door andere spelers en door de computer bestuurde vijanden. Wanneer spelers in de rol van spionnen zouden worden gedood, zouden ze terugkeren als mercenaries en moest er gejaagd worden op andere spelers. Na het uitvoeren van de opdracht zou men moeten zien te vluchten van de map en 28 andere spelers voor proberen te blijven.

Waarom het project precies geannuleerd zou zijn, is niet bekend. Hoe dan ook is het project nooit officieel aangekondigd door Ubisoft, dus het is niet bekend in hoeverre bovenstaande informatie vertrouwd kan worden. Het bedrijf werkt in ieder geval wel officieel aan een remake van de eerste Splinter Cell.

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Virtua Fighter 5 REVO-remaster komt naar moderne consoles
Gamer.nl
Nieuws

Virtua Fighter 5 REVO-remaster komt naar moderne consoles

Wolf Hawkfield wordt daarnaast een speelbaar personage in de nieuwe Virtua Fighter

Virtua Fighter 5 R.E.V.O., een remaster van het vijfde deel in de vechtreeks, verschijnt later dit jaar op moderne consoles.

Dat heeft Sega aangekondigd tijdens een livestream. In 2021 kwam Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown al uit in Japanse arcades en op PlayStation 4. Dat is een opnieuw ontwikkelde versie van de fighter die op de Dragon Engine van Ryu Ga Gotoku Studio draait.

Begin dit jaar werd een nieuwe versie van deze game onder de naam Virtua Fighter 5 R.E.V.O. op Steam uitgebracht. Dit is volgens Sega "de ultieme editie van de legendarische game". Het spel heeft een 4K-resolutie en verbeterde textures. Ook wordt rollback netcode ondersteund voor mensen die game op competitief niveau willen spelen. Daarnaast is cross-play aanwezig.

R.E.V.O. komt naar PlayStation 5, Xbox Series X en S en Nintendo Switch 2. Een releasedatum is niet aangekondigd.

Watch on YouTube

Daarnaast werd er ook een nieuw speelbaar personage voor de aankomende nieuwe Virtua Fighter aangekondigd. Het gaat om Wolf Hawkfield, een Canadese worstelaar. Tijdens The Game Awards afgelopen december werd de nieuwe Virtua Fighter uit de doeken gedaan. Toen bleek al dat Ryu Ga Gotoku Studio, de makers van de Like a Dragon-reeks, de ontwikkeling op zich nam. Het is nog niet bekend wanneer en op welke systemen de nieuwe Virtua Fighter verschijnt.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!
▼ Volgende artikel
Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0
Gamer.nl
Nieuws

Nieuwe trailers tonen Switch 2-versie van Yakuza 0

De game komt op 5 juni uit op Nintendo's hybride console

Sega heeft twee nieuwe trailers uitgebracht van Yakuza 0 Director's Cut, dat afgelopen maand voor Nintendo Switch 2 werd aangekondigd.

In de eerste trailer wordt het themanummer van de game ten gehore gebracht, namelijk 'Bubble' door Shonan no Kaze. Ondertussen worden er beelden van de game getoond. In de tweede trailer worden de Engels ingesproken stemmen van hoofdpersonages Kazuma Kiryu en Goro Majima uitgelicht.

Yakuza 0 Director's Cut verschijnt op 5 juni voor Nintendo Switch 2 - tegelijkertijd met de release van de console dus. De nieuwe versie van de game bevat een aantal compleet nieuwe tussenfilmpjes en een nieuwe online multiplayermodus. Yakuza 0 is een prequel op de bekende openwereldreeks (die tegenwoordig 'Like a Dragon' heet), en toont de groeiende macht van Kazuma Kiryu onder de Japanse gangsters.

Watch on YouTube
Watch on YouTube

Aanbevolen voor jou

Reacties

Login of maak een account en praat mee!