Nieuwe Assassin’s Creed Valhalla-uitbreiding gelekt
PU.nl
Nieuws

Nieuwe Assassin’s Creed Valhalla-uitbreiding gelekt

De nieuwe uitbreiding van Assassin's Creed Valhalla is gelekt. De uitbreiding heet Dawn of Ragnarok.

Informatie en eerste screenshots van de nieuwe uitbreiding lekten uit in Chinese digitale winkels. Op Reddit verscheen een vertaling van de informatie. Het verhaal speelt zich af in de negen dimensies uit de Noorse mythologie, waarbij Odin's zoon Badr is ontvoerd door een vurige gigant genaamd Surut.

Eivor moet in deze "meest ambitieuze uitbreiding uit de geschiedenis van de reeks" het lot van Odin en de oorlog in het Noorden beslissen. De uitbreiding moet op 10 maart 2022 uitkomen. Hieronder zijn wat gelekte screenshots te zien.

Eerder hintte al Ubisoft naar een officiële onthulling van de uitbreiding. Die vindt maandag om 18:00 uur Nederlandse tijd plaats. "Er is meer te zien dan Midgard in Assassin's Creed Valhalla", aldus Ubisoft in een Tweet.

19 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Vriess
13 december 2021 - 20:42

Ik heb de Gold Edition gekocht maar met spijt achteraf. Heb het hoofdverhaal uitgespeeld en zit nu tegen de DLC aan te hikken. Ben nu wel klaar met Valhalla… Geen Dawn of Ragnarok voor mij.
Ik vond Origins en Odyssey en hun DLC veel leuker.

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
12 december 2021 - 15:04

Deze gebruiker is verwijderd

bigds9fan
12 december 2021 - 15:29

@coola Dat zal per speler verschillen maar er zit XP booster in de store. Daarmee geeft Ubisoft zelf al aan dat het sneller kan. Dus dat zal dat gevoel zeker voor mij versterken.

En ik herinner me dat in Ierland mij geadviseerd door de game om een aantal upgrades te krijgen voor ik een zeker figuur moest omleggen.

Die raad sloeg ik in de wind want anders was ik daar ook ingestonken.

En aangezien griden het uitvoeren van repetatieve taken vind ik het wel kloppen want je gaat van gebied tot gebied en doet daar steeds hetzelfde.

Die gebieden zijn ook nog eens grotendeels identiek dus de game gaat al snel repetitief en saai aanvallen.

Geen van de missies (met uitzondering van die met de bisschop) waren imho memorabel.

Het enige wat qua look echt compleet anders was waren die goden missies. En dat deed me weer te veel aan Far Cry denken en daar haat ik die missies ook. Alleen daar is het een staple van de franchise en bij Assassin’s Creed is dat nieuw.

Ik snap de grind wel. Had er 80 uur inzitten en was toe aan het einde.

Ziminar-1
12 december 2021 - 19:18

@coola jij vindt dat er geen grinding in zit, andere mensen ervaren dat wellicht anders. Ik heb het by Odyssey ook ervaren. Jij misschien niet.
Laatste stuk voelde echt als werken.

Real13
13 december 2021 - 00:49

@coola Ook al vind ik bijvoorbeeld Odyssey een fantastische game kan ik me wel voorstellen wat mensen daarmee bedoelen. Als je gewoon lekker de story wilt spelen ben je constant underleveled en moet je dus sidecontent ‘grinden’ om op het aanbevolen level te komen. Zelf was ik in die game juist ver boven het aanbevolen level omdat ik veel sidecontent deed tussendoor maar kan me voorstellen dat niet iedereen dat leuk vind.

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
13 december 2021 - 01:20
Antwoord aan  Real13

Deze gebruiker is verwijderd

DarkraverX
11 december 2021 - 23:26

Hopelijk beter dan de main story die voornamelijk verkloot wordt door de protagonist Eivor.

bigds9fan
11 december 2021 - 23:42
Antwoord aan  DarkraverX

@DarkraverX De hoofdgame had veel issues maar Eivor is wel een van de zwakkere protagonisten in de serie.

Het helpt ook niet dat je niet voor de goede zaak bezig bent.

DarkraverX
12 december 2021 - 12:51
Antwoord aan  bigds9fan

@bigds9fan

Game op zich is niet slecht, echter (mijn mening) een hoofd character kan een game maken maar ook breken, en in dit geval is het breken.

bigds9fan
11 december 2021 - 23:25

God Of War gaat ook al bezig met Ragnarok. Niet echt origineel van Ubisoft.

Puur uit morbide nieuwsgierigheid vraag ik me af welke richting de franchise gaat in de volgende game.

Alles kan dus wie zal het zeggen?

Ze gaan nu al andere dimensies in. Het wordt hoe langer hoe gekker.

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
12 december 2021 - 00:10
Antwoord aan  bigds9fan

Deze gebruiker is verwijderd

bigds9fan
12 december 2021 - 01:33

@coola Dat jij het zo vindt prima. Maar het historische aspect is nu niet eens een subgenre meer. Ik heb van de laatste 3 games niet echt iets geleerd.

En ja er zat wat sci-fi in maar dat was zo minimaal. Je was 90% van de tijd in de historische setting bezig en misschien 10% met andere zaken. Dat is nu wel anders.

En Japan hoeven ze van mij niet meer te proberen maar goed ik speelde de games ook vanwege de historische setting en in dat opzicht was Ghost Of Tsushima perfect

Fans hebben er jarenlang om gesmeekt en het zou de verfrissing zijn die de serie nodig heeft.

Want ik vond buiten de RPG elementen om Origins niet echt een “revolutie” ten opzichte van Unity. De kern was nog steeds hetzelfde.

Valhalla noem ik wel compleet anders en of dat goed of slecht is. Tja dat moet men zelf beoordelen.

Maar als ik op de laatste games afga denk ik niet dat Ubisof Europa uitgaat. Dat zou te veel werk betekenen.

Na een uur of 2 had ik de landschappen in Valhalla wel gezien. In Ghost Of Tsushima bleef ik me verbazen. En ik was in Ghost meer tijd in de foto mode als in Valhalla met die goden quest.

Maar dat WOU ik ook.

Wat Suckerpunch neerzette dat gaat Ubisof never nooit niet evenaren. Een game met een gefocust narrative (Valhalla heeft er DRIE), welke precies lang genoeg is en geen ladingen cosmetische zooi heeft.

En let wel Ubisoft maakt al jaren dergelijke games. Voor Suckerpunch was dit de 1ste historische setting game.

Ryme
13 december 2021 - 10:49
Antwoord aan  bigds9fan

@bigds9fan Lol, je koopt wel elke keer opnieuw elke versie van Saints Row 3 waar het zo gek is dat de saints super krachten krijgen terwijl ze door aliens in een digitale wereld van hun eigen wereld opgesloten zitten maar andere dimensies is voor jou het toppunt van gekkigheid? Nee, duidelijk!…

bigds9fan
13 december 2021 - 13:11
Antwoord aan  Ryme

@Ryme Ja die heb ik meerdere keren gekocht maar die games zijn pure fictie dus daar past het ook perfect.

Al kan ik me heel goed voorstellen dat voor veel mensen delen 3 en vooral 4 te ver gingen

Bij een game zoals Assassin’s Creed vind ik het niet passen.

Real13
11 december 2021 - 13:03

Game + dlcs 100% uitgespeeld dus als het Maart is is Valhalla al weer even geleden voor mij en heb ik er wel weer zin in. Geruchten gaan dat dit een enorme DLC van 40 uur gaat zijn dus ook benieuwd naar het prijskaartje dan!

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
11 december 2021 - 16:06
Antwoord aan  Real13

Deze gebruiker is verwijderd

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
11 december 2021 - 11:41

Deze gebruiker is verwijderd

SAN5324 (gebruiker is geblokkeerd)
11 december 2021 - 15:41

Deze gebruiker is verwijderd

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
11 december 2021 - 15:50

Deze gebruiker is verwijderd