Veertig minuten aan gameplay van Lies of P getoond
PU.nl
Nieuws

Veertig minuten aan gameplay van Lies of P getoond

Er is veertig minuten aan gameplay van de aankomende soulslike Lies of P uitgebracht.

Uitgever Neowiz en ontwikkelaar Round8 Studio noemen de gameplay een 'Director's Cut', maar dat lijkt vooral te omvatten dat het om onafgebroken gameplay van het aankomende spel gaat.

Lies of P is gebaseerd op het klassieke Italiaanse verhaal Pinocchio, tegenwoordig vooral bekend van de Disney-film Pinokkio. Spelers besturen Pinocchio, die naar Mr. Gepetto zoekt, de enige persoon die de in verval geraakte stad Krat kan redden. P heeft een mechanische arm die als gereedschap of wapen kan dienen. Zo kan hij vijanden ermee naar zich toe trekken.

Lies of P moet ergens in 2023 naar PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X en S, Xbox One en Steam komen. De game komt op release ook naar Xbox Game Pass.

2 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
xeros
13 september 2022 - 18:24

Ziet er super sfeervol uit.
Kan zomaar een van de toppers van 2023 gaan worden.

warcryptic
13 september 2022 - 14:28

Ik wordt hier elke keer meer geintresseerd in des te meer ik zie.
Bloodborne vibes helpen hier zeker bij.