Don’t Nod toont meer van aankomende game Aphelion
PU.nl
Nieuws

Don’t Nod toont meer van aankomende game Aphelion

Game komt in 2026 naar Xbox Series-consoles, pc, Game Pass en PS5

Ontwikkelaar Don't Nod heeft tijdens de ID@Xbox Showcase eerder deze week een nieuwe trailer uitgebracht van hun aankomende scifigame Aphelion.

De nieuwe trailer kan hieronder worden bekeken. In Aphelion stranden spelers als astronaut Ariane op een bevroren planeet, waar ze haar gewonde partner Thomas moet zien te redden. De game combineert daarbij actie, verkenning en stealth-gameplay.

In 2060 is de aarde onbewoonbaar. Aan de rand van het zonnestelsel wordt echter de negende planeet Persephone ontdekt – de laatste hoop van de mensheid om voort te kunnen bestaan. Het Europees Ruimteagentschap zendt Ariane en Thomas dan ook op een missie naar de planeet.

Don't Nod werkt samen met het Europees Ruimteagentschap aan Aphelion. De game verschijnt in de loop van volgend jaar voor Xbox Series-consoles, PlayStation 5, Steam en Microsoft Store. Ook komt de game op Xbox Game Pass te staan.

2 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Auxilius27
30 oktober 2025 - 17:34

Dat ziet er alvast veelbelovend uit.

Alucard2025
30 oktober 2025 - 08:50

Wauw, zeer interessant. Ik ben altijd wel in voor een story driven survival game.
Deze staat op de wishlist