De volledige productie van de nieuwe Fable-game die in 2020 aangekondigd werd zou pas net zijn opgestart.
Dat claimt de over het algemeen betrouwbare journalist Andy Robinson te hebben vernomen, zo meldt hij in de meest recente aflevering van de VGC-podcast. Fable werd in 2020 aangekondigd, maar Playground Games – ook bekend van de Forza Horizon-spellen – zou de volledige productie pas net zijn opgestart. Veel andere details zijn er nog niet, maar Robinson heeft meermaals gehoord dat het spel "Witcher-achtig" wordt.
In dezelfde podcast claimt Robinson ook dat de eerstvolgende Xbox-games die na het later dit jaar te verschijnen Starfield uitkomen, Senua's Saga: Hellblade 2 en Avowed zijn. Laatstgenoemde is de nieuwe first person-rpg van Obsidian die vaak vergeleken wordt met de The Elder Scrolls-franchise. Tot slot meldt Robinson dat de nieuwe Rare-game Everwild en de nieuwe Perfect Dark nog bij lange na niet klaar zijn.
Al het bovenstaande is niet bevestigd door Microsoft – de games zijn alleen aangekondigd en releaseperiodes zijn nog niet gegeven.
@MooiMan
Enige oplossing is denk ik nog tientallen miljarden over de toonbank gooien!
@poklaan
Geld is het probleem voor hen totaal niet, dus overnames zijn prima MITS ze ook echt iets doen met die aangekochte studio’s.
@Riyakuya Bethesda heeft bij de aankondiging van TES6 heel duidelijk gezegd: dit is de game die we na Starfield gaan maken. Ze gaan er dus pas echt aan beginnen als Starfield uit is.
@Erik Nusselder pff.. nou dat gaat nog wel even duren dus.
@Riyakuya Dikke kans ja dat het een cross-gen game word met de volgende generatie.
Xbox en hun studio’s moeten zich echt achter de oren gaan krabben. Zoveel studio’s en zo’n lage output is echt onacceptabel.
@Riyakuya Die gaat nog erg lang in de oven zitten denk ik.
@Snoop213 nu je het zegt.. Het is inderdaad wel angstig stil rondom Everwild.
@coola heb me prima vermaakt met alle 3 de delen eigenlijk.
Dat verbaasd me eigenlijk niet heel veel. Ze willen de games denk ik ook netjes verspreid uitbrengen. Wat ik meer problematisch vind is dat ze hier nergens TES 6 vernoemen.
Deze gebruiker is verwijderd
@TripleR40 Badum tss
@fonsrutte haha ja ik moest hem gewoon maken
Ik hoop dat dit een fabeltje is
Deze gebruiker is verwijderd
@fonsrutte Beetje Tes 6 verhaal dit idd. Toch heb ik veeeeeeel liever de aanpak die Nintendo bij meerdere games heeft laten zien = kort van te voren aankondigen zodat mensen geen jaren en jaren hoeven te wachten. Zal mij niks verbazen als deze titel pas in 2027 het daglicht ziet, mochten ze er echt wat moois en groots van willen maken.
@Dokter Caspari idd, Nintendo heeft daar wel van geleerd.
@Dokter Caspari Tsja vanuit gamepass is het natuurlijk wel commercieel interessant om lang van te voren te roepen welke games er nog allemaal gaan komen. Om zo te zorgen dat abonnees wel lid blijven. Omdat ze weten dat er nog veel moois komt Maar uiteindelijk kan het ook tot frustraties leiden als je als microsoft veel beloofd maar het lang duurt tot je levert.
Poeh, had toch wel gehoopt dat Fable eerder zou uitkomen.
Ik snap aan de ene kant de overweging wel dat ze hebben laten zien dat er iets met Fable gedaan gaat worden maar aan de andere kant ook zeer vervelend dat we nog zo lang moeten wachten.