‘Nieuwe Tomb Raider-game draait om oudere Lara Croft’
PU.nl
Nieuws

‘Nieuwe Tomb Raider-game draait om oudere Lara Croft’

Er zouden details van de nieuwe Tomb Raider-game van Crystal Dynamics zijn uitgelekt. Zo zou het spel om een iets oudere Lara Croft draaien.

Journalist Colin Moriarty meldt dit in de Sacred Symbols-podcast. Hij zegt een script voor een stemacteur te hebben ontvangen van een insider. De game zou de projectnaam 'Project Jawbreaker' dragen. Crystal Dynamics zou naar een stemactrice van rond de 35 jaar zoeken om het iconische personage van een stem te voorzien.

Croft zou al wat ouder zijn in de game en dealen met eenzaamheid. De avonturierster zou wereldwijd bekend zijn. Daardoor zou een nieuwe generatie opgroeien met Croft als ideaalbeeld en in haar voetsporen willen treden. Lara zou uiteindelijk samenwerken met een groep fans om met een mysterieuze catastrofe te dealen. Het spel zou verder fantasie-elementen bevatten.

Vooralsnog is het bovenstaande niet bevestigd. Het enige wat eerder al bekend is gemaakt, is dat Crystal Dynamics aan een nieuwe Tomb Raider-game werkt die op Unreal Engine 5 draait. Crystal Dynamics en de Tomb Raider-franchise zijn inmiddels onderdeel van Embracer Group.

Overigens lijkt het er op dat MGM geen vervolg meer op de Tomb Raider-film met Alicia Vikander in de hoofdrol gaat maken. The Wrap meldt dat het filmbedrijf het vervolg voor mei dit jaar moest goedkeuren om het nog te mogen maken en dit is niet gebeurd. Nu zouden diverse filmstudio's bieden op de filmrechten. Het lijkt dan ook onwaarschijnlijk dat Vikander terugkeert in de rol van Lara Croft.

9 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Michael-Raymond-Clayton
31 juli 2022 - 21:25

Ach, ik ben al lang blij met een nieuwe Tomb Raider! Vermaak me daar steeds kostelijk mee. Heb er alle vertrouwen in dat het heus niet opeens iets vreselijks zal worden. Zelfs al word ik niet enthousiast van het verhaal dat ik nu lees.

Roy36NL
31 juli 2022 - 07:38

Ik gok erop dat het een Lara wordt die met haar tijd is mee gegaan dus tunnel oorbellen en paars opgeschoren haar en helemaal woke.In het verhaal moet natuurlijk een verwijzing komen dat ze wel eens lesbisch kon zijn, want we moeten ons allemaal verbonden kunnen voelen met het hoofdpersonage Barf!!!! Wat een klote tijd leven we in

Tyranus
31 juli 2022 - 07:56
Antwoord aan  Roy36NL

@Roy36NL games wat die richting opgaan speel ik niet eens

Tad
30 juli 2022 - 23:02

Ik ben nog niet echt fan van de nieuwe Laura, de hulpeloze massa moordenaar dat meerdere gruwelijke doodslagen overleeft. Minder ‘leuk’ voor een tekort aan een beter woord, omdat alles maar weer serieuzer en dramatischer moet zijn.

Jammer dat, aan dit idee te horen, ouder niet perse vol met meer vertrouwen zal betekenen

SuperDre
30 juli 2022 - 17:29

Script klinkt wel erg ruk, meer slechte fan fictie dan serieus. Maar een oudere Croft, zoals in de originele games, is zeker niet erg.

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
30 juli 2022 - 10:24

Deze gebruiker is verwijderd

do365nic
30 juli 2022 - 12:45

@coola ik zou er niet op rekenen, maar ik zou het ook wel fijn vinden dat ze er weer wat als een playboy model bijloopt. Dat maakt haar namelijk (onder andere) zo iconisch.

Echter in deze tijden verwacht ik dit niet meer.

Tyranus
30 juli 2022 - 18:13

@coola lol koop je een playboy, model is prima zo

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
30 juli 2022 - 18:23
Antwoord aan  Tyranus

Deze gebruiker is verwijderd