Er zijn meer dan vijftig klassieke Activision-spellen aan Xbox Game Pass toegevoegd via 'Retro Classics'.
Retro Classics betreft een samenwerking tussen Xbox en Antstream Arcade, een cloudstreamingservice die duizenden klassieke games die op Commodore-, Atari-, Nintendo-, PlayStation- en Sega-consoles zijn verschenen aanbiedt.
De bedrijven hebben de handen ineengeslagen om Xbox Game Pass-leden 'Retro Classics' te bieden. Dat houdt in de praktijk in dat leden vanaf nu meer dan vijftig klassieke Activision-games uit de jaren tachtig en negentig van de vorige eeuw kunnen spelen.
Onder de klassieke games die zijn toegevoegd, vallen spellen als Commando, Pitfall, Mech Warrior 2, Kaboom! en Grand Prix. Volgens Microsoft worden er in de toekomst nog meer klassieke games van Activision en Blizzard aan de service toegevoegd, en moeten er uiteindelijk meer dan honderd spellen op staan.
De Retro Classics-app kan nu door alle Game Pass-abonnees gedownload worden en is beschikbaar op Xbox-consoles, Xbox-app op pc en LG- en Samsung-televisies die de Xbox-app ondersteunen en Meta Quest-headsets. Er zijn ook Achievements om te ontgrendelen en spelers hebben de mogelijkheid om op elk moment te saven en verder te spelen. Verder zijn er competitieve leaderboards toegevoegd.
🍓 Wil je een vrouw vinden voor één nacht? 😘 Kom op 👉 WWW.17X.FUN
)))) Wil je een vrouw vinden voor één nacht? Kom op — Hot4.eu
Ouwe meuk.
Hero en Decathlon! De graphics zijn zelfs nog ver onder Commodore 64 nivo.
Ik heb Hero even gecheckt, maar nog steeds leuk om te spelen. Games uit die tijd waren stukken onvergeeflijker dan tegenwoordig.
🍓Hier kun je elk meisje uitkleden en haar naakt zien) Geef een cijfer ➤ https://ja.cat/nuttya
Ik geef het een 0 van kansloos.
Nice, Enduro racer, mijn meest favoriete game ooit. Daar word ik zo Zen van. Neo Matrix stijl met mijn ogen dicht door het verkeer heen rijden. Tijd staat dan stil en alles verloopt in slow motion
Mechwarrior 2? Op de consoles?? Nice!! Ik weet nog dat ik vroegah op de pc een cheatcode gebruikte om elke keer een nuke af te schieten. Ik mis de cheatcodes van toen.. waar zijn die gebleven?
Xp boost points kopen als dlc microtransactions.
Leuk en aardig, maar waarom brengen ze o.a. al die CoD (singleplayer) campagnes nog steeds niet uit?
Ik vermoed om de playerbase niet teveel te verdelen.
Hier wacht ik ook erg op. Wil graag weer World at War multiplayer spelen. Laatst hadden ze wel MW2 (2022) toegevoegd.
@rockymavia 😉 denk omdat ubisoft de cloud rechten heeft voor abk games voor 10 jaar. Dus denk elke game die op gamepass komt kort ook via cloud dus zullen ze met ubisoft om de tafel gaan en af en toe een cod game is beter dan alles in 1 keer.
Nice! Ik zie ook Sierra staan, ik zou graag nog eens de oude adventure games van ze spelen.