Microsoft onthult haar plannen voor Xbox in 2026 met onder meer Fable, Beast of Reincarnation en Forza Horizon 6. Maar wat wordt de grote verrassing dit jaar?
Luister via Apple Podcasts, Spotify, Deezer, Soundcloud, of als mp3.
Vragen of onderwerpen voor de podcast? Kom langs in de Discord of mail Erik.
Voor de duidelijkheid: dit is de laatste Ron en Erik Podcast op PU.nl. Ik en Erik hebben niets meer met het nieuwe PU.nl van doen. Wij waren natuurlijk altijd al onafhankelijk, maar we stoppen met het plaatsen van de podcast op PU.nl (zoals je inmiddels vast hebt begrepen).
Hopelijk tot snel op het nieuwe platform en zo niet, we verwelkomen je zoals altijd in de Discord, op Patreon of in de comments, waar je ook moge luisteren of kijken. Je kunt ons (nog steeds) op alle platformen vinden. Tot snel!
@Ron en Erik,
Wat jullie aangeven over de Ps5 dat het verschil met de Ps4 alleen meer fps is maar vinden jullie ook niet dat de ssd waardoor de laadtijden nagenoeg weg zijn en de Dual Sense controller vergeleken met de Ps4 controller die combinatie wel echt een hele vooruitgang is?
Heb destijds na de launch dat ik een week nadat ik de Ps5 had gebruikt ik de Ps4 heb aangezet en dat dat gewoon echt niet meer te doen is. Mijn punt is start voor de gein eens een keer de Ps4 op met bijvoorbeeld GTA5 of een Death Stranding dan wordt je niet vrolijk van de snelheid, laadtijden en de controller die voor geen meter meer in de hand ligt.
Denk dat je dan beter in de gaten hebt dat het toch wel een flink verschil is.
– Forza Horizon 6. Deeltje 6 alweer. Je weet wat je krijgt. Geen hoge verwachtingen.
– Fable. Alleen nog maar trailers gezien. Eerste nieuwe game van Playground Games buiten Forza Horizon. Geen hoge verwachtingen.
– Beast of Reincarnation. Alleen nog maar een trailer gezien. Eerste nieuwe game van Game Freak buiten Pokémon. Geen hoge verwachtingen.
– 4e game: a smaller-scale original game from one of Xbox Game Studios’ first-party developers.
De grootste verrassing gaat zijn, dat alle games ook naar de PS5 komen.
Zo istda, ons verras je niet zomaar 😀