De geannuleerde remake van GoldenEye 007 lijkt uitgelekt te zijn. Er is vannacht een longplay van het nooit uitgekomen spel uitgebracht.
De video toont alle missies van de campagne van de game en toont daarna ook de multiplayermodus. YouTuber Graslu00 heeft de video geüpload, maar kan niet zeggen waar hij de gameplay vandaan heeft. Hij claimt daarbij dat het "in 2021 uitgegeven wordt", maar hoogstwaarschijnlijk heeft hij het over de gelekte files en niet over een officiële release.
De remake van GoldenEye 007 was rond 2007 in de maak om het tienjarige jubileum van de legendarische Nintendo 64-shooter te vieren. Het spel had op Xbox Live Arcade uit moeten komen. In 2016 lekte er ook al wat gameplay van de remake uit, waarna Microsofts Phil Spencer meldde dat de remake nooit uit was gekomen door conflicten rondom de licentie.
O echt heerlijk. Zullen we een event organiseren. N64!!! Goldeneye, perfect dark, mario kart 64. Pure nostalgie…4k tv splitscreen 4 player…vigilante8 wie kent nog vigilante8??
@RoepieRoepie84 vigilate8 is dat niet een soort twisted metal maar dan vetter met combo’s etc. Die vond ik ook erg vet toen
@RoepieRoepie84 Vette game! Dat Vegas level in t donker met die exploderende pompstations.. Tof was dat!
Als we toch herinneren delen.
Vroeger voor we gingen stappen, mijn broertje een goede vriend en ik en goldeneye multiplayer.
Geweldig, uren gespeeld.
Maar dat gold ook voor Mario kart 64.
Voordeel dat het niet online was, je kon elkaar in het gezicht uitlachen.
Heb denk ik zo 1000 uur in deze game zitten op n64. Helemaal uitgespeeld 100% wat een geweldige tijden waren dat toen.
Goldeneye 007 reloaded was toch de remake ? Kwam ook op de PS3 uit.
Wat een nostalgie! 😀 Heerlijk! Heb nu ook zin Goldeneye te gaan kijken.
Brings back old memories ! 🙂
Wat een dikke game was dit toch! Zoveel uren ingestoken. Met z’n vieren tegen elkaar op een tv van 37 cm. Maximaal beeldjes kijken. Gouden tijden!
@Tinus Tussengas-1 Ja met 15 fps en niemand maalde erom! Golden!
@clandestine666 In die tijd had je ondanks lage fps zeer weinig input lag, dus niet 100 % vergelijkbaar.
De multiplayer maps zien er niet echt meer uit, maar ik zou hem toch aanschaffen uit nostalgie