James Gunns Superman landt uitstekend – CapeKast
PU.nl
Social

James Gunns Superman landt uitstekend – CapeKast

Maar stijgt op met wat turbulentie

Superman is ein-de-lijk de bioscopen ingevlogen, en op miraculeuze wijze heeft Dunke de kijkervaring overleefd. Javier en Mol hebben hem naar huis weten te dragen, en nu gaan de drie het uitgebreid hebben over James Gunns nieuwe superheldenfilm.

Aanvankelijk doen we dat uiteraard zonder spoilers, en we geven een luid en duidelijke waarschuwing wanneer er dieper in de film zelf wordt gedoken.

Dwayne heeft trouwens ook het een en ander over Superman te vertellen in zijn review, die je hier kunt lezen!

"James Gunn blijft in ieder geval lekker zichzelf met Superman, en dat zie je terug in bijna elk aspect van de film. De ADHD-achtige energie die hij te berde brengt zorgt voor een toondove film, maar dat vergeef je Gunn net iets makkelijker als je terugdenkt aan de tijden waarin je aan te televisie gekluisterd zat om naar je favoriete superheldencatroon te kijken. Corenswets meer menselijke benadering van Kal-El en een krankzinnige iteratie van Hoults Lex Luthor maken van deze film een interessant uitgangspunt voor de toekomst van het DCU."

Houd jij van superhelden, spandex, comics, slap gewauwel en tegelijkertijd ook diepe gesprekken over een van de meest populaire genres in entertainment? Abonneer je dan nu op de CapeKast! Dat is namelijk precies wat wij hier bieden. Komt dat even goed uit?

Krijg je echt geen genoeg van de superhelden-praat? Sla je eigen cape dan om en klik hier om toe te treden tot onze Discord-server, om met ons en anderen gezellig te praten over alles rondom superhelden. En volg ons op de sociale media, die vind je allemaal hierrrrrrr.

8 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Frostinator
10 juli 2025 - 14:58

Volgens de recensies landt ie meer ok dan uitstekend

Biertje-erbij
09 juli 2025 - 22:32

Vinden jullie vier artikelen over een Superman film op 1 dag niet een beetje overdreven? Is die onzin net een tijdje weg uit het blad, gaan we de site weer volspammen met niet-gamenieuws.

Dit staat overigens los van jullie podcast, maar ik wilde het wel eigenlijk kwijt. Maak niet weer die fout door van PU een superheldenkanaal te maken.

Kroepie
10 juli 2025 - 08:37
Antwoord aan  Biertje-erbij

Ik vond dit ook altijd heel erg lastig, al die artikelen over onderwerpen die mij niet boeide. Ik kreeg er daadwerkelijk vlekken van in mijn nek.
Maar toen kreeg ik een geniale ingeving, wat nou als ik gewoon niet op die artikelen klik en ze dus ook niet lees? :O

Alucard2025
10 juli 2025 - 08:49
Antwoord aan  Biertje-erbij

Ik probeer mij echt in te leven in mensen die klagen over dat iets hen niet aanstaat op een news site. Over een artikel dat vaker voorbij komt, een onderwerp dat vaker wordt aangekaart of een categorie waar ze niets mee hebben. Ik probeer het echt maar begrijp het gewoon echt niet.
Dus mijn oprechte vraag: je ziet zo’n headline en wat dan? Wat gaat er dan in je om? Woede, onbegrip?
Ik lees de headliner en als het me niet interesseert scroll ik door naar de volgende.
Maar dan jouw opmerking:
‘maak niet weer die fout door….’
Begrijp dat er meer mensen zijn dan jij alleen die dit wel graag lezen.
Dus nogmaals de vraag, wat gaat er in je om bij het lezen van zo’n nieuwsbericht? Want ik kan me er echt geen voorstelling bij maken

Biertje-erbij
10 juli 2025 - 09:12
Antwoord aan  Alucard2025

Gewoon verbazing. Dat een jaar geleden het beleid werd aangepast en dat we nu weer terugdraaien naar dat oude beleid. Maar maak jij er vooral meer van als je dat nodig vind hoor.

MartinVerschoor
10 juli 2025 - 09:27
Antwoord aan  Alucard2025

Hoe bedoel je ‘beleid aangepast’? Het is de grootste filmrelease van dit moment. Zoals altijd vieren we geek culture, daar is niks aan veranderd.

Esthar
10 juli 2025 - 09:47
Antwoord aan  Alucard2025

Staat me bij dat het ‘beleid is aangepast’ voor het blad, en specifiek niet voor de website. Is een aantal keer benoemd in de podcasts.

MartinVerschoor
10 juli 2025 - 10:08
Antwoord aan  Alucard2025

Ja, klopt. Simon is een wat minder groot liefhebber 🙂 Maar de strategie is onveranderd