Spider-Man: Beyond the Spider-Verse komt wat later uit in de bioscopen dan verwacht, namelijk op 25 juni 2027.
Dat heeft Sony Pictures aangekondigd. De film stond eigenlijk gepland voor een première op 4 juni 2027, maar volgens producent Christopher Miller zijn de extra weken nodig voor de kwaliteit van de IMAX-release op te krikken. De langverwachte animatiefilm is eerder ook al uitgesteld.
Spider-Man: Beyond the Spider-Verse is de derde Spider-Verse film en wordt geregisseerd door Bob Persichetti en Justin K. Thompson. Het script wordt geschreven door David Callaham, Phil Lord en Christopher Miller, en de laatste twee heren vallen ook onder de producenten.
Veel details over de film zijn er nog niet, maar het is wel duidelijk dat het de afsluitende film in de trilogie moet worden.
Zit wel heel veel tijd tussen. Maar deel 1 en 2 erg tof!
Het blijft ontzettend grappig dat Sony aanvankelijk riep dat deze film een jaar na Across uit zou komen. Ik heb er nul problemen mee om te wachten hoor, maar daar gniffel ik nog weleens om.
LIever dat dan films uitpoepen van de kwaliteit Kraven, Morbius of Madame Web.
Uhm.. weten jullie dat de trailer hierboven een concept mashup is? haha.
Vet gemaakt hoor met AI en dergelijke, maar wel een fan made :p
Damn, fooled by the AI.
Heb het eruit gehaald ‘-_-
Kan gebeuren. AI wordt alleen maar enger realistischer.
De trailer onder het artikel is geen officiĆ«le trailer…
Gelukkig maar drie weken. Wat kijk ik uit naar deze film, niet normaal.
De eerste twee delen waren zo goed, vooral deel 2 was mega intens. Dikke cliffhanger, nog twee jaartjes wachten!!