Check de eerste trailer van Avatar: Fire and Ash
PU.nl
Nieuws

Check de eerste trailer van Avatar: Fire and Ash

De derde film binnen de franchise komt in december uit

De eerste volledige trailer van Avatar: Fire and Ash, de derde film in James Camerons Avatar-filmfranchise, is nu te zien.

De trailer toont een hoop mooi ogende scènes die zich wederom op Pandora afspelen. Daarbij is de familie van Jake (gespeeld door Sam Worthington) en Neytiri (Zoe Saldaña) aan het rouwen om de dood van een van hun kinderen. Ze stuiten echter op een nieuwe, zeer agressieve Na'vi-stam, de zogeheten Ash People, die worden geleid door Varang (Oona Chaplin). Ook de nomadische handelaars genaamd Wind Traders worden geïntroduceerd.

Met Fire and Ash wil Cameron nieuwe culturen die op Pandora bestaan introduceren, waaronder de hierboven genoemde Ash People. Hij geeft daarbij aan dat hij niet een simplistisch plot wil neerzetten waarbij de mensheid alleen slecht en de Na'vi alleen goed zijn.

Avatar: Fire and Ash draait vanaf 19 december in de bioscoop. Bekijk de nieuwe trailer hieronder.

20 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Flint
31 juli 2025 - 10:49

Heerlijk weer Pandora!

marinden
31 juli 2025 - 08:01

Ga eigenlijk niet meer naar de bios. Geluid staat vaak veel te hard en ik irriteer me enorm aan mensen om mij heen die gewoon kletsen, op hun mobiel kijken, luidruchtig eten…..ik kijk hem thuis wel op 4k disc. Heb een toffe Atmos koptelefoon en OLED TV. Ok net geen bios, maar wel heel tof. Misschien tegen de tijd dat de film uitkomt op een LG G5 of Samsung S95F.

Tweesteen
31 juli 2025 - 09:18
Antwoord aan  marinden

Voor mij bijna hetzelfde. Ging vroeger enorm veel naar de bios. 1x in de 2 weken. Toen kwam de bioscoop pas en kwam een de zaal vol te zitten met mensen die er eigenlijk maar gewoon heen gingen omdat het dan gratis was. In tussentijd ging mij tv van 46 naar 65 inch en 4k 100 hz en inmiddels 75 inch 120 hz, waardoor kwaliteit op mijn tv hoger ligt dan standaard bios scherm.

Echter ga ik Avatar wel kijken in de bios. Wanneer ik nu echter naar de bios ga is het naar IMAX. Dat kan mijn tv niet evenaren. En heb ook het idee dat IMAX film liefhebbers aan trekt en daardoor de zaal rustiger is.

Mr. Grand
31 juli 2025 - 00:15

Voor deze visuele ervaring ga ik zeker naar de bioscoop!

Biertje-erbij
30 juli 2025 - 18:23

Het oogt enorm mooi, maar inhoudelijk spreken de films niet heel erg aan. De eerste was mooi, daarna had Cameron al mogen stoppen. Maar ok, dit zijn wel weer films die ik in de bios ga bekijken om visueel even weggeblazen te worden.

chefry
30 juli 2025 - 17:49

De bioscoop is tegenwoordig zo belachelijk duur dat ik gewoon wacht totdat deze film op disney plus komt. Daar ben ik toch al klant van.

Ashe-2
30 juli 2025 - 20:13
Antwoord aan  chefry

Meen je dat nu? Bioscoop te duur? Smartphones van 1000 euro; elke maand streaming; concerten van 60 euro.. value for the money krijg je in cinema vind ik persoonlijk. Je gaat zo een film toch niet thuis bekijken? Er is een reden waarom zelfs Apple sommige films eerst in de bios uitbrengt.. ieder zn mening 🙂

chefry
31 juli 2025 - 08:34
Antwoord aan  Ashe-2

Welke smartphones kosten dan €1000? Ik betaal 10 euro per maand voor mijn toestel 2 jaar lang. Een totaalbedrag van €240. En dat voor het nieuwste Samsung model.

Elke maand streaming is goedkoper dan normale tv. Geen reclames en een enorm aanbod om te kijken, wat ik zelf kan bepalen. Ik ben blij dat ik het gewone tv abonnement er jaren geleden hebt uitgegooid. Nog steeds geen spijt van gehad.

Ashe-2
31 juli 2025 - 08:49
Antwoord aan  Ashe-2

Het was een voorbeeld van hoe duur alles is maar mensen geen probleem zien om dat geld wel uit te geven (uiteraard vind ik 1000€ veeeeeel te duur voor een smartphone, jouw formule is het ideale ;)). Mijn punt was om aan te duiden dat er bioscoop nogal snel als ’te duur’ wordt aanzien terwijl er zoveel andere zaken zijn die veel te duur zijn maar als normaal worden beschouwd inzake aankoopprijs. 🙂

chefry
31 juli 2025 - 11:05
Antwoord aan  Ashe-2

De smartphone is tegenwoordig levensbehoefte 1. Dan komt wifi. En dan komt pas zuurstof, voedsel en drinken.

Markus J
30 juli 2025 - 17:12

Heb 2 jaar geleden beide avatar films gezien voor de eerste keer. Vond het een waar spektakel en een mega vet avontuur. Baalde er ontzettend van dat ik dit had gemist in de bios (achteraf gezien)… Deze gaan we dus gewoon in de bios kijken. Zeer veel zin in! Denk dat we weggeblazen worden haha 🤣

EarlyGamer
30 juli 2025 - 16:08

Deel 1 was vet en deel 2 was kut, dus ben benieuwd wat dit gaat worden.

Kroepie
30 juli 2025 - 15:30

Deel 1 was ubersaai met een kinderachtig plot. Deel 2 duurde dik 3 uur wat in 1,5 afgehandeld had kunnen worden. JC kan van mij het geen en weer krijgen.

Mythanics
30 juli 2025 - 16:03
Antwoord aan  Kroepie

Deel 1 vond ik wel leuk, maar zo-zo. Deel 2 niet meer gekeken. Hoop wel dat Cameron ook nog ooit iets anders gaat maken, want hij heeft in het verleden wel prima tot zeer goede films gemaakt.

Kroepie
30 juli 2025 - 17:33
Antwoord aan  Mythanics

Zeker Terminator 1 en 2, Aliens, The Abyss

obi-twan kenobi
30 juli 2025 - 19:02
Antwoord aan  Mythanics

True Lies mag er ook zijn.

-JK-
30 juli 2025 - 15:13

spelen al die films zich op dezelfde planeet af?
als dat zo is hoe kan het dan dat die volken nog nooit van elkaar gehoord hebben?

doomdesire1993
30 juli 2025 - 22:16
Antwoord aan  -JK-

Als we de films mogen geloven zijn die volken nog aardig primitief, dus dan is dat niet zo gek. Voordat Columbus Amerika bereikte wisten we ook niet dat daar een heel continent lag

Mr.Doom
30 juli 2025 - 14:47

Zal vast weer een visueel spektakel zijn. Hoop dat het schrijfwerk iets spannender en interessanter wordt, maar ik ga hem toch wel weer gewoon in de bioscoop kijken als het kan.

WinNow
30 juli 2025 - 14:43

Ja enorm veel zin in!