Out of the Blue Games brengt de adventuregame Call of the Sea op 9 september via de Switch eShop uit.
Dat heeft de ontwikkelaar aangekondigd. De game kwam in 2020 al uit voor Xbox-consoles en pc, en kwam in 2021 ook naar PlayStation-consoles.
Call of the Sea speelt zich af in 1934 op de Stille Zuidzee. Norah reist over de zee om haar vermiste man te vinden en komt terecht op een paradijselijk ogend, onbekend eiland. Hier loopt ze allerlei geheimen tegen het lijf en kom te hopelijk meer te weten over het lot van haar man.
Overigens werd eerder ook al een vervolg op Call of the Sea aangekondigd. Call of the Elder Gods komt op een nog onbekend moment naar Switch 2, PlayStation 5, Xbox Series-consoles en pc.
Ow wist niet dat er een vervolg ging komen. Best leuke game dit.
Ik had eigenlijk verwacht dat deze allang op de Switch te krijgen was.