Kogels in Battlefield 6 bereiken straks beter hun doelwit dankzij Winter Offensive-update
PU.nl
Nieuws

Kogels in Battlefield 6 bereiken straks beter hun doelwit dankzij Winter Offensive-update

De update komt op 9 december uit

Battlefield Studios heeft details gegeven over diverse gameplayaanpassingen in Battlefield 6 die volgende week middels een update worden doorgevoerd. Daardoor zullen afgevuurde kogels die een vijand raken beter geregistreerd worden door de game.

Veel spelers klagen sinds de release over het feit dat afgevuurde kogels die vijanden raken in de online modi niet altijd even goed worden geregistreerd, waardoor het dus lijkt alsof de vijand niet of minder is geraakt. Volgens de ontwikkelaar wordt dit op 9 december verbeterd met de Winter Offensive-update, die ook de tweede content drop voor het eerste seizoen van de game meeneemt. Dit komt vooral dankzij een preciezer traject die de kogels zullen afleggen. Dit zou ook merkbaar moeten worden in situaties waarin meerdere spelers dicht bij elkaar in de buurt aan het schieten zijn.

Verder zou de user interface zo worden aangepast dat het nog duidelijker is wanneer spelers worden geraakt. Ook dit zou bijdragen aan het gevoel dat kogels beter hun doelwit raken. Diverse wapens worden ook licht aangepast op besturing en accuraatheid, en soldaten worden nog beter zichtbaar zijn op het slagveld. Alle aanpassingen zijn in dit X-bericht te vinden.

Battlefield 6 en Battlefield: RedSec zijn speelbaar op pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Ron beloonde de game met een score van 88 in de review: "De singleplayer is je moeite niet waard, behalve als je houdt van onbegrijpelijk schrijfwerk en waanzinnig slechte eindes. Gelukkig is dat ook amper relevant, want Battlefield 6 bevat een van de beste multiplayermodi in de serie. Ik had graag een extra Conquest-map gezien, maar de militaire feel, strakke actie en waanzinnige destructie gaan ervoor zorgen dat ik deze game nog tientallen uren ga spelen."

11 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Scythe
04 december 2025 - 12:43

Dit lijkt wel een nieuwsbericht van De Speld😂 Maar helaas is het echt zo.
Nu ik er over nadenk, een games versie van de Speld kan best vermakelijk zijn.

D lusii0nal
04 december 2025 - 18:26
Antwoord aan  Scythe

Hoezo? Ze hebben gewoon desync aangepakt, iets waar vele games mee worstelen maar waar de meeste niets aan doen.

Flippiej
04 december 2025 - 12:14

Het artikel klopt niet. Het gelinkte X bericht vermeld duidelijk dat deze aanpassingen pas komen in versie 1.1.3.0 en zijn dus nog niet live vanuit 1.1.2.0 van 18 november. Dat is dus tezamen met overige Winter Offensive updates die komen op 9 december.

MichelMusters
04 december 2025 - 12:41
Antwoord aan  Flippiej

When you’re right, you’re right. Ik pas het bericht aan. Thanks!

LuigisMention
04 december 2025 - 10:43

1 weekend de game gespeeld, als groot fan van de eerste aantal BF games (zeker tot aan BF1) super teleurgesteld in de game die volgens vele “weer het oude BF-gevoel gaf”. Zijn er nog mensen die dit in multiplayer spelen?

N64
04 december 2025 - 12:06
Antwoord aan  LuigisMention

Jazeker, dagelijks

ZetronikV5MaxCore-9000Spectra
04 december 2025 - 14:39
Antwoord aan  LuigisMention

Ik heb exact hetzelfde. Heb alle Battlefields gespeeld behalve 2042, en voor mij is dit één van de grootste teleurstellingen in de serie. Ontzettend zielloze game en als het één ding niet doet dan is het wel het “oude BF-gevoel” oproepen. Heb hem sinds de release van Arc Raiders niet meer aangeraakt, en zal hem waarschijnlijk niet meer aanraken ook.

LuigisMention
04 december 2025 - 17:00

Eindelijk een mede-stander in dit verdriet!

PijnAkkie3
04 december 2025 - 09:12

Lol, hoe kun je n spel lanceren als je nummer 1 ding in die game (schieten en vijanden raken) niet lekker werkt? Frappant.

Harm_H
04 december 2025 - 11:26
Antwoord aan  PijnAkkie3

Mannelijke developers hebben een validatie tekort en werken liever aan een kleine feature die dan helemaal door hun is gemaakt. Aan core gameplay werken is complex en iedereen pakt credits.

Kroepie
04 december 2025 - 12:33
Antwoord aan  Harm_H

Wat een raar statement