Keuzes hebben gevolgen in Wasteland 3
PU.nl
Reviews

Keuzes hebben gevolgen in Wasteland 3

Deep Silver en inXile Entertainment hebben een nieuwe developer diary van Wasteland 3 uitgebracht. De nieuwe aflevering draait om keuzes en gevolgen.

In de developer diary praten studiohoofd Brian Fargo en schrijver Nathan Long over de keuzes die spelers in de aankomende game kunnen maken, en wat voor gevolgen die hebben.

De post-apocalyptische game speelt zich af in een bevroren Colorado. Spelers kunnen voertuigen, natuurrampen en een nieuw, vloeiender actiesysteem verwachten. In Wasteland 3 start de speler als de enige overlevende van Team November, een van de Desert Ranger-teams bekend uit de vorige delen.

Nieuw in Wasteland 3 is de verhaalgedreven, asynchronische multiplayer. Het hoofdgedeelte van de game richt zich op de singleplayerervaring, maar wanneer twee vrienden tegelijk online zijn kunnen er missies gedeeld worden. Ook kan een van deze spelers verder spelen als de ander offline gaat, om het werk van beiden voort te zetten of juist teniet te doen.

Wasteland 3 komt op 28 augustus uit op pc, PlayStation 4 en Xbox One. Elke dinsdag brengt inXile een nieuwe developer diary van Wasteland 3 uit. Onder de nieuwste aflevering zijn de vorige twee episodes ook te bekijken.

2 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Shinjite
02 juni 2020 - 10:37

Keuzes hebben gevolgen? Hoevaak hebben we dat al wel niet gehoord en uiteindelijk komy het neer op een ander kleurtje of een ander zinnentje aan het einde van het verhaal.

rashura
02 juni 2020 - 15:47
Antwoord aan  Shinjite

@Shinjite +1 Lijkt echt alsof elke nieuwe game hetzelfde slagzinnetje van de afgelopen 10 jaar gebruikt.