Onlinemodus Watch Dogs Legion uitgesteld
PU.nl
Nieuws

Onlinemodus Watch Dogs Legion uitgesteld

De onlinemodus voor Watch Dogs Legion is uitgesteld. Op consoles en Stadia verschijnt de modus op 23 maart, op pc is de nieuwe releasedatum nog onbekend.

Dat laat Ubisoft weten in een statement op Twitter. De onlinemodus stond eerst gepland voor 9 maart.

De reden voor het uitstel van de pc-versie is een gpu-probleem, waarbij de game in sommige gevallen kan crashen. Ubisoft zegt een nieuwe datum te communiceren wanneer het probleem is opgelost.

Ook is er op consoles een probleem met de Tactical Op-modus, waarbij de game op PlayStation, Xbox en Stadia kan crashen. Daarom zijn die versies uitgesteld naar 23 maart, alsmede een extra update die een chatprobleem op PlayStation 5 en Xbox Series X en S oplost.

De gratis online-uitbreiding voor Watch Dogs Legion betreft een online wereld waarin spelers vijf missies voor twee tot vier spelers kunnen starten. Ook wordt de PvP-modus Spiderbot Arena aan de game toegevoegd. Daarbij vechten spelers ieder voor zich met spiderbot-gadgets.

3 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
hulstpower
07 maart 2021 - 12:05

Zit hier iemand op te wachten eigenlijk? Heb de game van een maatje geleend en na uitspelen was er niks wat me terug trok in de wereld ( maar dat is persoonlijk)

melody
07 maart 2021 - 13:14
Antwoord aan  hulstpower

@hulstpower Heb er mijn tijd voor genomen om hem uit te spelen en op dat moment had een co op modus voor sommige missies leuk kunnen zijn, maar ik zie mezelf dit spel niet snel meer opstarten tenzij er nieuwe story content komt

Pascal08
07 maart 2021 - 14:50
Antwoord aan  hulstpower

@hulstpower Online weet ik niks van.
Maar ben nu net begonnen aan deze game en er zit wat oppervlakkigheid in maar vind het beste een aparte interessante game.