Rapper Soulja Boy claimt incorrect dat hij eigenaar van Atari is
PU.nl
Nieuws

Rapper Soulja Boy claimt incorrect dat hij eigenaar van Atari is

Rapper Soulja Boy claimde deze week op zijn Instagram-livefeed dat hij de nieuwe eigenaar van Atari is.

"Ze hebben een deal met me gemaakt. Ik ga het bedrijf op de schop nemen, we gaan Atari naar het volgende niveau brengen… ik ben nu de eigenaar van Atari. Ik ben de eigenaar van het gamebedrijf Atari."

Atari reageerde via Twitter met de opmerking dat het om incorrecte informatie gaat. "We weten dat het een droombaan is om de CEO van Atari te zijn, maar die eer is aan Wade Rosen."

Soulja Boy reageerde kwaad op Atari's reactie. Hij toonde vervolgens het zogenaamde contract voor de camera. Een kijker zag dat het contract om de aankoop van 'Atari Tokens' gaat, de cryptomunt van Atari – de rapper is daarmee dus geen eigenaar van het bedrijf.

Het is niet voor het eerst dat Soulja Boy in het gamenieuws komt. In 2018 verkocht hij verschillende consoles waarop honderden ongelicenseerde game-roms stonden, waar hij uiteindelijk mee moest stoppen. Begin dit jaar kondigde hij een nieuwe console aan.

12 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Agent 4125
22 augustus 2021 - 19:13

‘Claimt incorrect’. Is er nu echt iemand op de redactie die een beetje fatsoenlijk Engels kan vertalen ipv google translate te gebruiken?

watashi wa maurice desu.
23 augustus 2021 - 01:07
Antwoord aan  Agent 4125

@Agent 4125
Kun jij dan nog wat anders dan klagen over Engels. En steeds dezelfde reactie plaatsen.
Dit is vandaag al de 2e reactie. Misschien val je over de vernederlandste Engelse bewoording ( beweerd onjuist zou het in normaal Nederlands zijn) maar wakker worden, taal wordt nu eenmaal altijd anders. En kom niet aan met een stom smoesje dat taal moet blijven zoals die is. Want dan wil ik graag dat je vanaf nu de oudste Nederlandse taal gebruikt. Want taal is elke generatie veranderd. En zal ook altijd doen. Zonder die evolutie hadden we nu niet eens een taal gehad maar nogal altijd enkel gegrom. Als we dat al hadden.

Grappig feit, google translate vertaalt het wel degelijk naar beweerd onjuist of onterecht. Dus het is niet aan google translate te wijten .

RIOdeMIO
23 augustus 2021 - 03:26

@watashi wa maurice desu. Je zou niet Google translate moeten hoeven gebruiken in dit werk.

COOLA (gebruiker is geblokkeerd)
23 augustus 2021 - 10:38

Deze gebruiker is verwijderd

Jumpman
22 augustus 2021 - 18:09

Post is considered spam, please edit your post

Ik ben er ondertussen wel een beetje klaar mee gamer.nl. Vooral omdat t niets helpt en nog meer omdat jullie op mails die hierover gaan deze niet beantwoorden. Maar misschien ben ik ongeduldig, de eerste mail is ook pas op 8 juli verstuurd.

RIOdeMIO
22 augustus 2021 - 18:03

Grote fan van hiphop helaas is Soulja verre van dat en die console is gewoon zo n fake ding van wish met zijn eigen twist.

Valerium
22 augustus 2021 - 17:32

Zo ziet een laag IQ er uit.

gimbal2
23 augustus 2021 - 01:16
Antwoord aan  Valerium

Ik voel me eerder oerdom omdat ik een normale baan heb en elke dag moet slaven terwijl hij maar een beetje aanklooit.

FishSt1ck
22 augustus 2021 - 13:28

Ondanks de andere reacties hier betwijfel ik dat de beste man dom is.

Ik gok dat ie met deze domme actie probeerde zichzelf, zijn crappy consoles en de Atari crypto publiciteit te geven. Vooral in de hoop dat ie z’n miljoen tokens in korte tijd met winst weer kan verkopen.

clandestine666
22 augustus 2021 - 14:33
Antwoord aan  FishSt1ck

@FishSt1ck Tsja, negatieve publiciteit is ook evengoed aandacht. Daar doet ‘ie t uiteraard om. Z’n muziekcarriere zal wel niet het gewenste effect hebben tot op heden denk ik. Ik kan best wat hiphop hebben op z’n tijd, maar voel me niet geroepen om eens wat van ‘m te gaan beluisteren. Het kan toch nooit zo vermakelijk zijn als die ridicule nieuwsberichtjes waar ‘ie in uitblinkt!

The_Stifmeister
22 augustus 2021 - 11:59

Wat een sukkel is die gozer toch. En nog een keer zo dom als het achter end van een varken ook. Kneus.

do365nic
22 augustus 2021 - 11:44

Die heeft de rij met het verstand overgeslagen denk ik