Uitgever Atlus heeft per ongeluk de trailers van Persona 3 Reload en Persona 5 Tactica te vroeg online geplaatst.
De trailers van de nog onaangekondigde spellen werden kort op het Instagram-account van het bedrijf gedeeld, waarna ze weer werden verwijderd, maar fans waren er op tijd bij om de trailers op te slaan.
Xbox Series X en S, Xbox One, Game Pass en pc worden als platforms genoemd in de trailers. Het is onwaarschijnlijk dat de games alleen naar die platforms komen. In plaats daarvan is het waarschijnlijker dat de trailers tijdens de Xbox Games Showcase aanstaande zondagavond uitgezonden worden. Als releasedatum wordt begin 2024 genoemd.
Afgelopen april lekten er al beelden uit van een remake van Persona 3 (en een remake van Jet Set Radio). Er gingen daarvoor echter al geruime tijd geruchten over een remake – die nu dus blijken te kloppen. Gisteren gingen er geruchten dat de naam van de remake inderdaad Persona 3 Reload zou zijn.
Persona 5 Tactica moet een tactische spin-off-game van de reeks worden, met een stijl die vergeleken kan worden met de Persona Q-games op de 3DS. De releasedatum is 17 november dit jaar. Meer informatie volgt hoogstwaarschijnlijk zondagavond.
Atlus messed up. They revealed Persona 3 Remake too early on their instagram pic.twitter.com/xycj3wZZ5d
— Faz (@ScrambledFaz) June 8, 2023
PERSONA 5 TACTICA TRAILER!!
releases 17/11/23 (17th november 2023) pic.twitter.com/sDklynkmaQ
— JUNO 👾 (@junoracle) June 8, 2023
De P3-remake trailer is veelbelovend, maar als de geruchten kloppen en er geen FES in zit, zie ik geen reden dat voor de volle prijs te kopen. P5 Tactica lijkt me niks, een spin-off die nergens heen gaat, net als Strikers en dergelijken. Hoogstens iets wat je koopt met korting.
P3 FES voegt qua verhaal ook niet superveel toe qua betekenis.
Anders dan P5 Royal bijvoorbeeld.
Ik heb vrij recent P3P gespeeld, dus zoals ik al zei, een P3 remake zonder FES heeft voor mij geen toegevoegde waarde.
Heb ook 4 en 5 gesperld ook al kreeg ik wel een paar traantjes bij deel 5. Kreeg continue medelijden met de hoofdkarakters. Had al van te voren gelezen dat 5 best heftig was met de onderwerpen dat besproken werd. Ik juichte de phantom dieven alleen maar toe. Het verhaal is fictie maar veel dingen zoals misbruik komen helaas ook in het echte leven voor
IK ben groot fan van de persona series. Ben Met deel 3 begonnen op ps2. Was eerst wennen was niet echt spellen gewend met duisterende wezens, hoofdkarakters die bewust in hun hoofd schieten om hun krachten op te roepen en nog leven. Maar het verhaal was goed, balans zoeken tussen schoolleven en nachtbaantje. Was daarom wel blij dat deel 3 en 4 op de ps5 kwamen. Maar het heeft nu denk ik geen zin om de 3 portable tw jopen qaar je als vrouw kan spelenals ze nu deel 3 opnieuw maken maar dan met betere kwaliteit
Ik gok dat een stagiair daar inmiddels zān baan kwijt is š