Bouw van Nintendo-museum moet voor april 2024 klaar zijn
PU.nl
Nieuws

Bouw van Nintendo-museum moet voor april 2024 klaar zijn

Naam is gewijzigd van Nintendo Gallery naar Nintendo Museum

Het eerder aangekondigde Nintendo Museum in Japan moet voor april 2024 gebouwd zijn.

In 2021 werd Nintendo Gallery al aangekondigd, al werd gisteren tijdens de Nintendo Direct-uitzending onthuld dat het nu Nintendo Museum gaat heten. Het wordt gebouwd in een oude fabriek van het bedrijf, de Ogura Plant in Uji, een stadje nabij Kyoto. Deze is in 1969 gebouwd en werd vooral gebruikt voor het produceren van Hanafuda-kaarten en als klantenservice om kapotte producten te maken.

Tijdens de Direct vertelde Shinya Takahashi wat meer over het project. "In het Nintendo Museum zullen veel verschillende Nintendo-producten uit de geschiedenis van het bedrijf worden getoond." Een openingsdatum is nog niet aangekondigd.

2 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
StormFox
18 september 2023 - 08:33

Mooi cool spel, maar niet mijn gerne

NightyNite
17 september 2023 - 19:11

Ik ga voor het eerst naar Japan volgend jaar in juni en ik zat er aan te denken om dit aan ons lijstje toe voegen als we in Kyoto zijn. Ik ben heel benieuwd!