Ontwikkeling Xbox-versie Baldur’s Gate 3 lijkt op te schieten
PU.nl
Nieuws

Ontwikkeling Xbox-versie Baldur’s Gate 3 lijkt op te schieten

Even geduld nog

Het lijkt er op dat de ontwikkeling van de Xbox Series-versie van Baldur's Gate 3 ver af is.

Dat bevestigt Larians Swen Vincke op social media. Daar deelde hij een illustratie waarin te zien is dat het benodigde geheugen dat nodig is voor de Series S-versie de afgelopen weken flink gereduceerd is. Volgens hem kan dit overigens voordelig zijn voor alle platformversies van de game.

Hij sluit zijn bericht af met het volgende: "Er is nog wat werk aan de winkel maar we komen nu erg dichtbij." Larian heeft meermaals gemeld dat het de bedoeling is dat Baldur's Gate 3 nog dit jaar uitkomt op Xbox Series-consoles. Het bedrijf heeft echter wel benadrukt dat het geen half werk wil afleveren en dat de kwaliteit van het eindproduct voorop staat.

Baldur's Gate 3 kwam in augustus uit op pc en in september op PlayStation 5. Bastiaan Vroegop gaf een 9,5 aan het spel: "Baldur's Gate 3 is de beste rpg in jaren. Het spel is niet voor iedereen gemaakt en bevat vooral voor niet-D&D'ers een steile leercurve. Maar wie bereid is er in te duiken, vindt een game die je meer keuzevrijheid biedt dan we ooit in genregenoten zagen."

5 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
hulstpower
11 november 2023 - 10:47

Verwacht iets met de game awards kwa aankondiging. Maar waarom stast er een Twitter x bericht over cod in dit bericht.

do365nic
11 november 2023 - 11:15
Antwoord aan  hulstpower

Dat vroeg ik me ook af.
Ik vind persoonlijk dat de kwaliteit van deze website er enorm op achteruit gegaan is sinds de site vernieuwd is. Steeds weer inloggen etc. Het lijkt me ook dat het aantal reacties op berichten enorm verminderd is en dat verbaasd me niets.

TinusTussengas
11 november 2023 - 11:25
Antwoord aan  do365nic

Dat je niet meer kunt zien als iemand op je comment reageert is ook echt irritant. Dit zal het aantal reacties zeker niet ten goede komen, dus geen idee waarom dit niet gefikst wordt.

JustSafety
11 november 2023 - 12:08
Antwoord aan  do365nic

Ben het helemaal met je eens. Ook met Tinus.

Roland26
12 november 2023 - 12:38
Antwoord aan  do365nic

Ja er wordt helemaal niks aan gedaan. Bugs die ik in mei al heb aangegeven en daarna nog meedere keren, zijn er nog steeds. De Discord is ook dood.