Nintendo zendt morgenmiddag een nieuwe Nintendo Direct-livestream uit.
Het bedrijf gaf tijdens het bekendmaken van zijn jaarcijfers eerder dit jaar al aan dat het in juni een Direct zou uitzenden, en inmiddels is de precieze datum bekendgemaakt. De Direct wordt morgen 18 juni om 16:00 uur Nederlandse tijd uitgezonden.
De presentatie duurt ongeveer veertig minuten. Daarbij zal het geen nieuws bevatten rondom de Switch-opvolger, zo benadrukt Nintendo. Welke Switch-games er precies voorbijkomen is op dit moment nog onbekend, maar de Direct richt zich op spellen die in de tweede helft van dit jaar verschijnen. De presentatie zal onder andere via YouTube te zien zijn.
Join us for a #NintendoDirect livestream focused on #NintendoSwitch games coming in the second half of 2024! There will be no mention of the Nintendo Switch successor during this presentation.
📅 June 18
🕓 7:00 AM PT
⏳ Roughly 40 minutesWatch it here: https://t.co/rYjTHHpayb pic.twitter.com/uAs6JYu31A
— Nintendo of America (@NintendoAmerica) June 17, 2024
Ze willen dit fiscale jaar nog 13M. Switches verkopen, dus ze moeten wel met wat vette/gewilde games aan komen zetten, lijkt me! Voor nu staat voor het 2e half jaar alleen ‘Nintendo World Championships: NES Edition’ gepland en alhoewel dat mooi is, gaan ze het daarmee niet redden. Dus ik ga niks voorspellen, maar ik ben wel HEEL benieuwd!
Altijd een momentje om naar uit te kijken! Zin in 🎉
Kom op Silksong
yeah dat zou tijd worden. Ben heel erg benieuwd. Verwacht weinig, maar ik hoop dat we nog wat mooie titels mogen verwelkomen het najaar.
Denk niet dat ze die daar tonen sinds silksong een deal met micro heeft kwa marketing/gamepass. Maar wie weet heb ik het mis en heb je geluk maar gok van niet.
Waarom is iedereen hier zo hyped op. Heb deel 1 nog niet gespeeld. Wel al geïnstalleerd op de switch. Wat maakt deze games zo goed?
Het is een echte Metroidvania met een super goed level design en ontzettend toffe sound. Daarnaast zitten er hele toffe boss fights in.