Naast Zelda is ook Link een speelbaar personage in het aankomende The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom.
Dat blijkt uit een beschrijving van de ESRB, die de game van een leeftijdsclassificatie heeft voorzien in de Verenigde Staten. "Als Link kunnen spelers een zwaard en pijl en boog gebruiken om vijanden te verslaan; Zelda kan haar magische staf gebruiken om wezens op te roepen (zoals opwindbare ridders, varkenssoldaten en slijm) voor gevechten."
The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom werd eerder deze zomer tijdens een Nintendo Direct-presentatie onthuld. In de game hebben duistere kloven veel mensen opgeslokt, waaronder Link. Het is aan Zelda om eropuit te trekken en haar koninkrijk van Hyrule te redden. Bij de onthulling gingen veel mensen er van uit dat ze alleen Zelda konden besturen, maar blijkbaar is Link dus ook speelbaar. In welke mate is niet bekend.
The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom komt op 26 september uit voor de Nintendo Switch. Op diezelfde dag komt ook een nieuwe Nintendo Switch Lite uit. De Nintendo Switch Lite Hyrule Edition is versierd met de Hylian Crest en is gebaseerd op de The Legend of Zelda-serie.
Alle ‘speelbare Link’ mogelijkheden worden eigenlijk al benoemd door andere reaguurders hier. Zelf denk ik dat Link maar beperkt speelbaar zal zijn, maar ik hoop stiekem op een volledige 2nd-quest waarin Link speelbaar zal zijn!
Persoonlijk vind ik Zelda geen interessant personage en zou ik de game daarom niet spelen. Daarnaast vind ik de grafische stijl niet zo mooi, het oogt naar mijn idee wat generiek, meer als een 13 in een dozijn game.
Grafisch is de game in dezelfde stijl als Links Awakening. Misschien goed om te kijken of je die kan spelen of testen om te kijken of je de grafische stijl leuk vindt om te spelen en de manier van spelen. Als je dat niet leuk vindt dan is deze game zeker niks voor jou.
Persoonlijk vindt ik Zelda juist wel een interessant personage om mee te spelen omdat er veel meer mogelijkheden open gaan hoe je een situatie kan benaderen. Met Link is het toch vaak zwaard en pijl en boog. En als je in een dungeon komt heb je vaak een speciaal wapen wat je net daarvoor gekregen hebt en moet gebruiken. De trailer van deze game gaf daarom ook al aan dat je met Zelda situaties op verschillende manieren kan aanpakken. Je krijgt dus een mix van TotK/BotW met Links Awakening. Wat mij wel heel leuk lijkt. En ook een manier die vernieuwend is in deze gamestijl.
Vind het ergens wel jammer dat ze Link niet volledig los durven te laten.
Deze gebruiker is verwijderd
Misschien speel je alleen begin even met link en verdwijnt ie dan of iets en dan neemt zelda het voor de rest over.
Of misschien een soort second quest?
Misschien moet Link de duistere wereld redden waar hij in valt. Dan moet Zelda een manier vinden om Link terug te halen naar de normale wereld. Waardoor je dus continue switcht in karakter als je verder komt in het verhaal. Maar de main story blijft Zelda. Dus Link voor wat kleine bij verhalen en bosses.