2K Games heeft Mafia: The Old Country, een nieuw deel in de Mafia-reeks, aangekondigd.
De nieuwe game werd met een eerste teaser trailer tijdens Gamescom Opening Night Live onthuld. Het spel speelt zich af in het begin van de vorige eeuw op Sicilië, waar de Italiaanse maffia zijn oorsprong vindt.
"Vecht om te overleven in deze gevaarlijke en onvergeeflijke tijd, met actie die met authentiek realisme en rijke verhaalvertelling tot leven wordt gebracht", aldus 2K Games.
Het spel wordt ontwikkeld door Hangar 13, dat eerder Mafia 3 en Mafia: Definitive Edition ontwikkelde. Volgens directeur Nick Baynes keert de ontwikkelaar terug naar de roots van de franchise en wordt er een klassieke maffiafilmervaring gecreëerd.
Mafia: The Old Country moet in 2025 uitkomen op pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Tot 2 september kunnen alle eerdere delen in de Mafia-reeks met korting gekocht worden op Steam.
Leuk dat ze voor een Italiaanse setting gaan!
Zo leuk als die eerste game, voor mij althans, gaat het niet meer worden vrees ik.
Mafia games altijd wel leuk,. Maar zou vet vinden als deze zich in jaren 80 90 afspeelt.. Beetje tijd van John gotti en dat fbi echt achter zich aan gingen.
Kijk er erg naar uit! Beter brengen ze deze wel voor GTA 6 uit!