Miyamoto benadrukt dat Nintendo op technisch vlak niet concurreert met de rest
PU.nl
Nieuws

Miyamoto benadrukt dat Nintendo op technisch vlak niet concurreert met de rest

'We doen niet mee aan de zogenaamde console-oorlog'

Mario- en Zelda-bedenker Shigeru Miyamoto heeft eens te meer benadrukt dat Nintendo niet met andere bedrijven concurreert als het aankomt op hardwareprestaties.

In een interview met het Japanse Famitsu (via ResetEra) over het Nintendo Museum dat begin oktober zijn deuren opent, praatte Miyamoto over de werknemers van het bedrijf en zijn hoop voor de toekomst. "Het doel is om het verleden van Nintendo te beschermen zodat mensen begrijpen wat Nintendo is. Het draait niet alleen om de werknemers; we hebben mensen van drie verschillende generaties die Nintendo kennen."

Hij vervolgt: "Het zou fijn zijn als deze mensen zien en begrijpen wat Nintendo precies inhoudt. Ik hoop dat men Nintendo niet laat meedoen aan de strijd in de zogenaamde 'console-oorlog', waar men zich richt op hoge specificaties en hardwareprestaties. Nintendo blijft diverse technologieën inzetten om dingen te creëren die uniek zijn. En dan heb ik het niet alleen over games; we zullen ons ook blijven richten op films en diverse vermakelijke content leveren."

Even later benadrukte Miyamoto het bovenstaande nogmaals. "Ik hoop dat mensen die dit museum bezoeken begrijpen dat Nintendo niets te maken heeft met de strijd om de nieuwste technologie waar mensen het wel eens over hebben. (…) Nintendo wacht tot het juiste moment tot ze producten uitbrengen en zien er alleen commerciële potentie in wanneer de timing perfect is."

Nintendo werkt achter de schermen al geruime tijd aan de nog naamloze opvolger van de Nintendo Switch. Officiële details zijn er nog niet, behalve dat de console ergens voor april 2025 moet worden onthuld.

4 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
TinusTussengas
26 september 2024 - 13:43

Aan de ene kant goed dat ze lekker hun eigen ding doen, maar aan de kant ook wel jammer, want een Zelda in UE 5 met alle toeters en bellen zie ik ook wel zitten.

Larafin
26 september 2024 - 22:22
Antwoord aan  TinusTussengas

Ach, uiteindelijk bereikt ook Nintendo die technologie.
Alleen is de rest dan ook alweer verder.

enterBrainer
26 september 2024 - 13:06

Dat roepen jullie al jaren Nintendo, we weten het inmiddels wel.

Yennila
26 september 2024 - 14:31
Antwoord aan  enterBrainer

Er vragen toch nog constant mensen naar, daarom zeggen ze het weer. Voor die mensen. Niet voor mensen zoals jij die t het al snappen.