Redditor claimt Nintendo Switch 2 te hebben gezien
PU.nl
Nieuws

Redditor claimt Nintendo Switch 2 te hebben gezien

De persoon in kwestie zou bewijs hebben geleverd aan moderators

Een anonieme Reddit-bezoeker claimde dit weekend dat hij een Nintendo Switch 2 in handen heeft gehad en heeft aan moderators schijnbaar bewezen dat dit echt waar is.

De anonieme bezoeker, die grapt dat hij uit de toekomst komt, claimt dat de console daadwerkelijk Switch 2 gaat heten, en dat het logo een grote 2 is naast het oorspronkelijke Switch-logo. "Het is verder moeilijk om de verschillen met de eerste Switch te zien. Het is een grotere Switch. Het grootste verschil is aan de achterkant met een knop om de Joy-Cons los te koppelen en een kickstand in de vorm van een U."

In principe kan iedereen dergelijke claims maken op Reddit en de moderators waarschuwden dan ook dat de persoon in kwestie snel met bewijs moest komen. Blijkbaar heeft de Reddit-bezoeker bewijs naar de moderators gestuurd, want al snel liet een moderator weten dat de persoon "daadwerkelijk bewijs leverde. Dat is nieuw. Deze persoon vertelt de waarheid."

Verder hebben de bovenkant van de Joy-Cons schijnbaar een "verrassende feature" wanneer ze losgekoppeld zijn van de console. "Denk aan lasers." Het apparaat zelf zou een LCD-scherm hebben en een aanzienlijk gedeelte van het scherm zou boven de dock uit steken. De anonieme bezoeker heeft geen weet van de prestaties van de console.

De persoon vermoedt dat de Switch 2 in januari wordt onthuld, en dat de console mogelijk een speciale bundel krijgt met het thema van een game. Het zou gaan om een game met het cijfer 9 in de titel. Veel Reddit-bezoekers speculeren dat het om Mario Kart 9 gaat, al gaan er ook geruchten over een remake van Final Fantasy 9.

Logischerwijs moet alles hierboven met een flinke korrel zout genomen worden, maar het is wel opvallend dat moderators claimen bewijs te hebben ontvangen. Tijdens Kerstmis zou de bezoeker aan iedereen dit bewijs tonen.

Hoewel de opvolger van de Nintendo Switch nog altijd niet officieel is aangekondigd, gaan er al geruime tijd geruchten over. Eerder dit weekend bracht een accessoiremaker al een render van een draagtas voor de Switch 2 uit, die gebaseerd zou zijn op 3D-scans van de hardware.

9 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Monojaxx
15 december 2024 - 16:56

Mag hopen dat deze persoon het niet bij het rechte eind heeft en dat de opvolger van de Switch minstens 60 fps aankan en dat in 4K. Niet dat ik de framerate zo belangrijk vind, maar anders ben ik bang dat de console al erg achter loopt op alle games die nu en in de toekomst nog uit moeten gaan komen! Blijft jammer dat Nintendo niet ook denkt aan de hardcore-gamer en gewoon naast een reguliere, een krachtigere versie uitbrengt met OLED voor 600/700 Euro.

Mister Frowdo
15 december 2024 - 17:04
Antwoord aan  Monojaxx

Nintendo heeft eerder al min of meer laten weten dat ze niet meteen gaan voor de krachtigste consoles om te kunnen concurreren met andere consoles of de PC markt. We zullen zien!

Robert-Frans
15 december 2024 - 18:49
Antwoord aan  Monojaxx

Het lijkt mij dat de technische hardcore-gamer, die dus belang hecht aan hoge specs, simpelweg niet de doelgroep is van Nintendo. En dat met Microsoft, Sony en softwareplatforms als Steam het sowieso te lastig concurreren is in dat segment. Ik denk ook dat een hybride console met moderne specs voor haar doelgroep te onbetaalbaar zou worden.

Mister Frowdo
15 december 2024 - 23:57
Antwoord aan  Robert-Frans

Klopt. Dat zie je ook bij de Steam deck bijvoorbeeld. Een handheld console met die kracht zou een heel erg duur prijskaartje kennen.

Yennila
16 december 2024 - 09:12
Antwoord aan  Monojaxx

De term “60FPS aankunnen” is een hele vage term natuurlijk. De originele switch kon ook 60 fps aan.
Het is ook aan de developers om de game niet zover te pushen dat ze terug moeten vallen op 30 fps om dat eruit te kunnen persen.
Probleem blijft dat er nou eenmaal veel mensen zijn die liever wat extra details en effecten hebben dan een fatsoenlijke framerate. En dat developers steeds meer hun game niet goed optimaliseren. Soms door luiheid, meestal door tijdgebrek omdat de geldschieters willen dat dat game snel uitkomt en geld gaat opleveren.

TinusTussengas
16 december 2024 - 09:26
Antwoord aan  Monojaxx

60 fps en 4K moet je denk ik echt uit het hoofd zetten, dan gaat het alleen maar tegenvallen. Zelfs de Series X en PS5 (Pro) redden dat amper. Dan zouden ze de graphics/physics/aantal assets echt heel ver naar beneden moeten schroeven.

Yennila
16 december 2024 - 15:36
Antwoord aan  TinusTussengas

Er zijn zat games die gewoon 60 FPS of meer redden op de ps5 en series X, en met gemak zelfs. Ook games die er gewoon prachtig uit zien.
Heel veel is ook gewoon bar slechte optimalisatie. Al dan niet door tijdsgebrek door druk van investeerders. Of toevoegen van effecten als Raytracing, wat heel mooi is, Maar het is vaak het verlies in framerate niet waard.
Als ik moet kiezen tussen 30fps met raytracing en 4K, of 60+ FPS zonder raytracing en op 1440p upscaled naar 4K, dan kies ik voor dat laatste. Het in detail is ook vaak zo minimaal dat je t naast elkaar moet zien om t verschil te zien.

TinusTussengas
16 december 2024 - 17:22
Antwoord aan  TinusTussengas

Maar Monojaxx heeft het over 60 fps en 4K. Als je dat wil halen moet je allerlei upscaling technieken gaan toepassen en graphics afschalen. Dat gebeurt nu met de Series X en PS5 ook. De Switch 2 zal minder krachtig worden dan de X en PS5, dus daar moet nog meer water bij de wijn gedaan worden.

Yennila
19 december 2024 - 11:57
Antwoord aan  TinusTussengas

60 fps op 4k is nog steeds een vage term, iedere console is in staat om gewoon een kubus weer te geven op 4k en 60FPS en hoger zelfs.
Beide consoles zijn in staat om een4k signaal op 120 FPS uit te zenden. En het ligt puur aan hoe complex en geoptimaliseerd de game is.
Mijn punt is dus, 60FPS op 4K is geen vast staan iets, er komen VEEL meer factoren bij kijken dan alleen de kracht van het systeem.