Cheatcode voor Steel Soul-modus in Hollow Knight: Silksong gevonden
PU.nl
Nieuws

Cheatcode voor Steel Soul-modus in Hollow Knight: Silksong gevonden

Mocht Silksong op zichzelf nog niet uitdagend genoeg zijn

Spelers hebben een cheatcode gevonden om de Steel Soul-moeilijkheidsgraad in Hollow Knight: Silksong meteen te ontgrendelen.

In de Steel Soul-modus wordt men na één keer doodgaan teruggezet aan het begin van de game – oftewel 'permadeath'. Deze modus kan op elk moment ontgrendeld worden (via Reddit) door op het hoofdmenu op 'Extra's' te klikken, en daar met de vierpuntdruktoets naar boven, beneden, boven, beneden, links, rechts, links en rechts te drukken. Wanneer dit wordt gedaan speelt er een geluidje af en is er een korte witte flits te zien, en kan men tussen de reguliere game en de Steel Soul-modus kiezen.

Hollow Knight: Silksong kwam afgelopen week uit voor pc, PlayStation-, Switch- en Xbox-consoles. Het spel staat ook op Xbox Game Pass. In Silksong besturen spelers niet de Knight, maar Hornet, een NPC uit de eerste game. Hornet kan hoger springen en daar is het leveldesign dan ook omheen gebouwd.

Marcel beloonde het vervolg met een score van 95 in zijn review: "Wat hebben we lang moeten wachten, maar wat is het ’t waard geweest. Silksong is aan de oppervlakte ‘gewoon’ een metroidvania en meer Hollow Knight, maar de liefde die in deze wereld is gestopt reikt dieper. De gevechten stijgen dankzij Hornet tot grotere hoogtes. Het avonturiersgevoel dat Silksong opwekt voel je in je ziel, ook al hangt je leven continu aan een zijden draadje."

6 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Undefused (gebruiker is geblokkeerd)
09 september 2025 - 18:57

Grappig dat hoor je tegenwoordig niet meer zoveel dat er op die manier een cheatcode toegepast moet worden. Beetje old skool zo.

Monojaxx
09 september 2025 - 15:08

Ik ben echt wat meer een rustige gamer die lekker op zijn gemak een virtuele wereld bezoekt zonder tegen een klok te moeten racen of heel gestresst na 100 x doodgaan tegen een boss eindelijk erachter te komen dat je het bijna door hebt hoe te verslaan. Ik heb al zoveel pogingen gedaan: Bloodborne, Dark Souls, zelfs Cuphead trek ik gewoon niet. En daar baal ik erg van, want ik vind de games er geweldig uitzien. Maar bij mij slaat echt de hopeloosheid toe bij dit soort games. Ben nu bezig met Little nightmares II, dat is echt meer mijn soort genre. Misschien dat ik toch nog Silksong ga uitproberen, al is het maar omdat ‘ie 20 Euro kost. Die permadeath-modus ga ik nog niet eens aan beginnen 😳.

TheKing1
09 september 2025 - 17:14
Antwoord aan  Monojaxx

Probeer cult of the lamb is. Blijft een leuke game en niet al te lastig.

Monojaxx
09 september 2025 - 21:15
Antwoord aan  TheKing1

Ga ik checken, thanx

The_Stifmeister
09 september 2025 - 10:01

Dan had ik al minstens 300 keer opnieuw moeten beginnen

Frostinator
09 september 2025 - 09:38

Eerst de tijd nemen om de wereld te verkennen, daarna tijd voor het echte werk: permadeath en speedruns :’)