Na jaren speculatie is het bekend wie de volgende James Bond-film gaat regisseren. Het gaat om Denis Villeneuve.
Dat heeft Amazon MGM Studios aangekondigd, dat sinds begin dit jaar creatieve controle heeft over de franchise. Villeneuve wordt gezien als een van de beste hedendaagse regisseurs, en is verantwoordelijk voor de moderne Dune-films, Blade Runner 2049 en Arrival.
Verder is bekend dat Tanya Lapointe functioneert als executive producer en Amy Pascal en David Heyman de producenten zijn. De hamvraag is vooral wie het stokje van Daniel Craig overneemt en de rol van James Bond gaat spelen. Dat is nog altijd niet bekend. Ook niet bekend is wanneer de nieuwe James Bond-film te zien zal zijn.
Ligt aan de stijl van de Bondfilm of dit past. Als het een Casino Royale-achtige film wordt qua pacing, past deze regisseur echt meer dan prima.
Ugh, borefest incoming.. ja zijn films zien er goed uit, maar ze zijn erg saai door de lage pacing. Heb Dune dan nog wel niet gezien, masr bv blade runner 2049 en Arrival waren echt te saai voor woorden.
Dan ga je zeker Dune 2 niet waarderen. Dune 1 zou je waarschijnlijk nog net trekken, maar het is dan een twijfelgeval.
Tip: gewoon links laten liggen. Je mist niet veel
Blade Runner 2049 vind ik dan juist weer zijn beste film denk ik, als is Prisoners ook erg goed.
Voor mij hoeft niet alles een adrenaline rush te zijn
Mee eens, BR2049 en Dune zijn meesterwerken, echt cinema van het hoogste niveau. Incendies, Arrival en Prisoners ook heel erg goed. Sicario is ook goed te pruimen.
Nolan slecht, Villeneuve slecht over een slechte smaak gesproken zeg…
Tarantino,Scorsese enz vind je zeker ook allemaal niks. Moeilijk serieus te nemen ben je.
Blade Runner 2049 is een hedendaags meesterwerk. Als het te langzaam voor je is dan kun je gewoon alle Avenger films nog eens gaan kijken.
Goede keuze!
Heb vorige maand dune 2021 gekeken, maar met nog 30 min te gaan had ik hem uitgezet. Vond het echt saai. Ik baalde er van omdat iedereen zei (in mijn cirkels) wat een geweldige films het zijn.. Maar ja, dan moet je maar voor jezelf denken dat niet alles voor jou gemaakt is 😛
Maar afgezien van dat, hele goeie keuze voor een bond film want het blijft natuurlijk een geweldige regisseur! Kijk er dan ook erg naar uit 🙂
Groot fan van zijn films, heel erg benieuwd wat hij ervan gaat maken. Persoonlijk hoop ik op een terugkeer naar de Bond van vroeger. Dus iets minder serieus, gadgets etc.
Had persoonlijk liever Nolan gezien als nieuwe Bond-regisseur. De openingsscene van Tenet ademt James Bond.
Nolan zie ik inderdaad ook nog wel graag een Bond regisseren, maar hij is nu ook bezig met The Odyssey. Overigens vond ik Tennet wel een van zijn mindere films.
Tenet is misschien een van zijn mindere films maar de lat ligt dan ook wel erg hoog. Al zijn andere films (Interstellar is mijn op een na beste film allertijden) zijn dan ook van belachelijk hoge kwaliteit. Tenet was in eerste instantie wat verwarrend (een tweede keer kijken maakt alles duidelijk) maar hoe dit is opgenomen, acteerprestaties, effecten, geluiden… Sick. Daardoor staat ook Tenet toch wel in mijn lijstje van kwalitatief betere films van de afgelopen jaren. Voor mij zal er geen betere regisseur zijn dan Nolan. En ik zie hem graag een James Bond film maken, maar daar zal ik stiekem toch wel mijn hart voor vasthouden….
Nolan had ook een hele goede keuze geweest.
Tenet vond ik zelf erg goed, maar kan me voorstellen dat niet iedereen dat vindt.
Villeneuve is een verrassende keuze, maar wel een erg goede.
Nee dank je, Nolan is een grote snob en zijn films zijn maar zeer matig.
Zijn films zijn matig? Ik respecteer je mening, maar ik denk dat ik andere films zoals Fast & the Furious eerder als matig beschouw. Nolan verdient naar mijn eigen gezouten mening al een oscar voor “Memento”. De man is een genie, los van eventuele controverse over zijn karakter, wat in feite los mag staan voor de waardering van een film.
Iemand als Roman Polanski niet kunnen waarderen snap ik nog omwille van de controverse, maar ook daar moet je eigenlijk zelfs nog het werk loskoppelen van de persoon. Anders kun je maar beter geen films, muziek of andere creatieve media gaan kijken, want die wereld zit vol snobs, aanranders, pedofielen en andere creaturen (die ik uiteraard niet verdedig).
@Superdre
Gast, stop maar met praten. Als je in 1 topic 2 regisseurs zit af te fikken die waanzinnig goede films maken (als ik mag kijken naar de recensies die hun films krijgen) dan ben je echt niet meer serieus te nemen.
Nolan was fantastisch geweest!
Ik ben groot fan van Denis Villeneuve en ben blij verrast dat hij de nieuwe Bond gaat regisseren. Ik hoop wel dat ze bij Amazon hem de vrij hand geven en zich er niet teveel mee gaan bemoeien.
Het zijn doorgaans de producers die films om zeep helpen.
Tanya Lapointe was ook al producer bij Dune 1 en 2 dus ze kennen elkaar goed.
Dat mag ik hopen, want ze zijn getrouwd 😉
Toch wel een van de beste regisseurs van het moment. Uitstekende keuze.
Prima keuze!