De nieuwe Christopher Nolan-film The Odyssey komt pas over een jaar uit, maar in de Verenigde Staten zijn kaartjes voor de bioscooprelease nu al te koop, en worden er hoge bedragen neergelegd voor tweedehands kaartjes.
De kaartverkoop zorgde voor een hoop drukte op bioscoopwebsites, zeker omdat de meeste bioscopen één vertoning per dag in het openingsweekend aanbieden. Binnen enkele minuten waren de kaartjes uitverkocht, maar natuurlijk waren er scalpers die de kaartjes binnen een mum van tijd aanboden. Voor sommige kaartjes wordt wel 250 dollar per stuk gevraagd.
Christopher Nolan is de regisseur van films als Interstellar, Oppenheimer, de Batman-trilogie, Inception en Tenet. Het is al geruime tijd bekend dat hij aan The Odyssey werkt, een verfilming van het Oud-Griekse gedicht van Homerus. In de film schittert Matt Damon als Odysseus, maar komen ook acteurs als Tom Holland, Anne Hathaway, Robert Pattinson, Zendaya, Charlize Theron en John Bernthal voor.
Het gedicht de Odyssey is zoals gezegd een Oud-Grieks episch gedicht van Homerus die draait om de tienjarige reis naar huis van Odysseus, de koning van Ithaca, Griekenland, na de Trojaanse oorlog. Gedurende deze reis maakt hij allerlei avonturen mee. The Odyssey komt op 16 juli 2026 uit in de bioscoop en is volledig opgenomen met IMAX-filmcamera's.
Kijk hier ook heel erg naar uit!
Blijkbaar zou Nolan in eerste instantie Troy maken destijds. Ik ben erg benieuwd wat hij hiervan gaat maken.
Heel benieuwd naar deze film van Nolan.
John Bernthal ja, ik wist niet dat er een ‘god of punishment’ bestond 😛