Oprichter Nexus Mods vertrekt na 24 jaar
PU.nl
Nieuws

Oprichter Nexus Mods vertrekt na 24 jaar

Drie mensen nemen zijn rol over

Dark0ne, de oprichter van Nexus Mods, stapt na 24 jaar op.

Nexus Mods is de grootste vergaarbak voor pc-mods ter wereld, met meer dan 700.000 mods voor zo'n 3760 games beschikbaar. Dark0ne richtte de site in 2001 op.

In een blogpost laat de oprichter weten dat hij vertrekt vanwege gezondheidsproblemen gerelateerd aan stress. "Ik realiseerde mij dat ik in een burn-out terechtkwam en dit had een impact op mijn werknemers en Nexus Mods in zijn geheel. Ik geloof dus stellig dat de beste keuze voor de toekomst van Nexus Mods is om een stap opzij te doen en nieuw leiderschap aan te stellen die met hernieuwde energie hier de modgemeenschap van kan maken die we allemaal verdienen."

Volgens Dark0ne zal er onder de streep niet veel veranderen voor bezoekers, al moeten er wel updates komen die de toekomst van de site stabiel maken. Hij stelt in de blogpost tevens de nieuwe eigenaren voor, namelijk Victor, Nikolai en Marinus. Meer informatie over het drietal is niet gedeeld.

4 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
TheDeeGee
17 juni 2025 - 18:09

Ben benieuwd, aangezien ze niet zo goed in het nieuws komen de laatste tijd.

Mods bannen zoals de Male/Female mod voor Oblivion Remastered die Body Type 1/2 van naam veranderd.

Daar kom je vandaag de dag niet lekker mee weg, aangezien de meeste gamers alle politiek beu zijn.

poklaan
17 juni 2025 - 19:47
Antwoord aan  TheDeeGee

Wat hilarisch, dom gejank zeg. Mensen die huilen om een mod die verbannen word “want we zijn alle politiek beu”, terwijl die mod zelf een extreemrechts politiek statement is.

Zijn er ook extreemrechtste mensen die niet een IQ hebben dat gelijk is aan de temperatuur van de gemiddelde Nederlandse herfst?

JoshzeroX
18 juni 2025 - 09:10
Antwoord aan  poklaan

Enige idiote is dat het willen van 2 geslachten of een standaard Amerikaanse vlag ipv lgbt vlaggen (zoals IRL ook het geval is in NYC) in je eigen video game via zelf gekozen mods waar niemand anders last van zou hebben nu spontaan “extreemrechts politieke statements” zijn ipv “normaal”.

Maar goed, gelukkig kan je altijd iedereen die niet hetzelfde denkt als jij bestempelen als mentaal onbekwaam zodat men geen voet heeft om op te staan, ze zijn toch al “minderwaardig” in jouw ogen dus waarom zou jij of iedereen die in jouw beschrijving gelooft hen enige aandacht schenken?

En dan maar elke keer verbaasd opkijken daarna dat rechts omhoog gaat in de peilingen…hint: misschien niet de meest standaard lauwe takes bestempelen als taboo en mentaal gehandicapt gebrabbel, dan hou je nog stemmers over voor de belangrijke punten van jouw pose.

TheKing1
18 juni 2025 - 11:23
Antwoord aan  poklaan

@poklaan, weet je uberhaupt wel wat “extreem rechts” inhoud? Of loop je zelf nu ook dom te roepe?