Ontwikkelaar Frontier Developments heeft besloten de met kunstmatige intelligentie gemaakte illustraties uit het aankomende Jurassic World Evolution 3 te halen nadat er online kritiek op werd geuit.
Toen Jurassic World Evolution 3 eerder deze maand werd aangekondigd, bleek dat de illustraties van wetenschappers in de game met AI waren gemaakt. Dat leverde de nodige kritiek op van fans, ondanks dat de gezichten van wetenschappers maar een relatief klein element binnen de game vormen. Frontier heeft de kritiek echter ter harte genomen en in een statement laten weten de met AI gemaakte illustraties van wetenschappers uit de game te hebben gehaald.
Net zoals in de voorgaande games bouwen spelers in Jurassic World Evolution 3 een eigen park vol met dinosauriërs. Nieuw in dit deel is dat spelers via een uitgebreid foksysteem jonge dinosauriërs kunnen opvoeden. De game bevat meer dan tachtig soorten dino's, waarvan er 75 kunnen worden gefokt. Ook heeft de game een nieuwe campagne met locaties zoals Hawaii en Japan. Met allerlei nieuwe opties hebben spelers nog meer controle over het uiterlijk van het park. De game bevat nieuwe en terugkerende personages, waaronder Jeff Goldblum als Dr. Ian Malcolm.
Jurassic World Evolution 3 komt op 21 oktober uit voor PlayStation 5, Xbox Series X en S en pc.
Beter kunnen ze een mooi kussen aanbieden net als Nintendo gedaan heeft ter ere van Donkey Kong, hebben we veel meer plezier mee…
Om dan na de release heel wat paketten DLC te lanceren die ze nu al achterhouden. Drie dinosaurussen en wat kitscherige skins voor de vriendenprijs van 19.99 EUR, want op deze manier kunnen we “het meest optimaal blijven presteren” voor de consument.
Het zijn helaas dezelfde zakken geworden als Treyarch en Ubisoft.
Die prijzen zijn absurd inderdaad voor wat je ervoor terugkrijgt
Alsof Treyarch en Ubisoft de enige grote spelers zijn die dit doen :’) je geliefde Nintendo kan er anders ook wat van met hun DLC’s en uitbreiding passes. Tegenwoordig is zo goed als iedere ontwikkelaar/uitgever daar schuldig aan. Het is aan jezelf of je daar geld aan wilt uitgeven of niet natuurlijk.
Oh, en ik zie op Steam dat de DLC voor Jurassic World 2 normaal 7,99 per pack zijn en nu in de aanbieding voor 3,99. De Base game is voor 2,49 te krijgen. Dat wil ik Nintendo (bijvoorbeeld) nog wel eens zien doen met hun debiele prijzen.
Deze studio doet wel enorm haar best om niet meer geliefd te worden. Wat een klunzen daar aan den top.
Waarom deel 3 en waarom niet gewoon een deel heel goed maken en uitbreiden?
Because moneeeeeeey!