De nieuwe James Bond-game van IO Interactive heet nu 007 First Light en wordt in de loop van deze week onthuld.
Dat werd vandaag via social media aangekondigd. Hoewel er geen specifieke datum werd gegeven, is het waarschijnlijk dat de game aankomende vrijdagavond tijdens de Summer Game Fest-presentatie wordt getoond. Die presentatie gaat om 23:00 uur van start.
Het is al enkele jaren bekend dat de ontwikkelaar van de Hitman-games een James Bond-game in ontwikkeling heeft – voorheen bekend onder de naam Project 007. Hoewel het spel nog niet uit de doeken is gedaan, zijn er vorig jaar wel details onthuld. Zo moet de game een origineverhaal voor een nieuwe James Bond bieden en mogelijk het begin worden van een nieuwe trilogie.
007 First Light komt naar meerdere platforms, al zijn die nog niet bij naam genoemd. Alleen de Switch 2-versie werd onlangs tijdens een Direct-uitzending bevestigd. Het is zo goed als zeker dat het spel naar pc, PlayStation- en Xbox-consoles komt. De officiële website valt hier te bezoeken.
Er zijn in de loop der jaren diverse James Bond-games uitgekomen. De grootste release op dat gebied is zonder twijfel GoldenEye 007, de Nintendo 64-game van Rare gebaseerd op de film GoldenEye. Het spel werd vooral bejubeld om zijn lokale multiplayer voor vier spelers.
#EarnTheNumber in 007 First Light, a new game by @iointeractive. Mission brief is headed your way soon. Stay tuned for more information.#007FirstLight pic.twitter.com/Zk46IqHQfb
— 007 First Light (@007GameIOI) June 2, 2025
LET’S GOOOOO!
Ik ben benieuwd… De No One Lives Forever games waren ook fantastisch vroegah.
Hopelijk ook VR ondersteuning.
Off: hoe zit het eigenlijk met die nieuwe Perfect Dark ??
Komt zondagavond vast een trailer van tijdens de Xbox Games showcase
Ja dat vond ik ook een leuke game
Zin in!!! De IOI Showcase is a.s. zaterdag 7 juni om 3.00 uur Nederlandse tijd 🙂
Blij dat ze de PU lezen..
Hier kijk ik heel erg naar uit!
Heel lang moeten wacht op beelden van de game.
Ik was zeer enthousiast dat er een nieuwe Bond game kwam totdat ik een tijdje geleden voor het eerst een Hitman game van IO heb gespeeld.
Hoop niet dat het een Hitman game in een James Bond jasje wordt.
Hitman was niet leuk, Dunk? Nooit gespeeld, heb er wel een paar liggen maar backlog is groot. Hoor wel altijd goede verhalen.
Kijk wel uit naar deze reveal: they better don’t fuck it up!
@Joy wat verwacht jij?
@Motgeb, heb een paar missies gespeeld maar was niet echt mijn ding. Ik knal liever à la Goldeneye N64 mijn weg door levels met wat opdrachten die je moet doen.
Heb geen zin om in die nieuwe Bond game iedere keer een huurmoordenaars missie heel erg stealty moet doen en teveel na moeten denken hoe je iemand om moet leggen en op moet letten dat je niet gepakt wordt omdat je dan aan gort wordt geknald en overnieuw moet beginnen.
Die Hitman games worden goed beoordeeld en hebben genoeg fans. Voor mij was het het niet maar wellicht vind jij het wel vet maar ik zie liever in de stijl van Goldeneye op de Nintendo 64 dus hoop dat het meer die richting op gaat.
Met je eens. Vond die Hitman-games best aardig, maar de traditionele Bond-spellen a la Everything or Nothing waar je lekker knalt doen dat beter.
@NGD, ja als dat niet je ding is, kan ik me dat helemaal voorstellen. Ik hou zeker van stealth(y), maar verwacht voor een 007 een gezonde mix.
En ja, GoldenEye… Wie is er niet groot mee geworden? 💪💪
Ik heb destijds wel genoten van die hitman games.
Al jaren mis ik een nieuwe Bond game, lijkt me heel gaaf
Eindelijk weer eens een Bond game
Ik ben altijd benieuwd naar een nieuwe Bondgame, al vind ik de naam niet erg inspirerend. Maak er een dikke singleplayer game van vol met de klassieke elementen en laat vooral de woke weg. Echt, we willen gewoon een mooie Bondgirl die valt op onze charmeur.
Zou mooi zijn 🤞🏻.
Geen Idris Elba als Bondgirl dan?
oh ja dat is wel cool, ben benieuwd!
Lekkerrrr! The Rock kijkt hier wel naar uit, hopelijk niet te lang wachten meer!