Sony is van plan om PlayStation-games op pc te blijven uitgeven.
Dat blijkt uit een gesprek met investeerders – naar aanleiding van de fiscale jaarcijfers – dat is vastgelegd in dit document. "We zijn van plan om Marvel's Spider-Man 2 dit fiscale jaar uit te brengen, en blijven nieuwe IP creëren, games uit onze catalogus op pc uitbrengen en onze live-service game-ontwikkeling aansterken."
Het bedrijf heeft al diverse games die eerder op PlayStation-consoles zijn verschenen naar pc gebracht, waaronder The Last of Us: Part 1, Horizon Zero Dawn, Days Gone, God of War, Returnal en Spider-Man. Het is niet bekend welke games er in de toekomst naar pc komen.
Dat Spider-Man 2 ergens dit fiscale jaar moet verschijnen was overigens al bekend – het spel moet volgens Insomniac Games ergens aankomende herfst uitkomen – en dat Sony meer wil doen met live-service games is ook al eerder aangekaart.
@Tom Kauwenberg, hahaha snap ik. Maar ze zullen niet zo snel weer in de fout gaan vermoed is. Ik denk dat Sony z’n lesje wel geleerd heeft.
@Tom Kauwenberg
Lol
@Tom Kauwenberg lol
Deze gebruiker is verwijderd
Deze gebruiker is verwijderd
Deze gebruiker is verwijderd
@Snoop213
Jeetje man, je lijkt wel een plaat die blijft hangen. Nu weten we het wel. Ik lig vaak zat met coola overhoop maar jij grijpt werkelijk elk excuus aan om even te vertellen hoe kut de port van The Last of Us is. Dat had hier echt niet gehoeven.
Deze gebruiker is verwijderd
@coola
Uiteraard, het is immers Sony. 😛 De heilige graal der gaming. Amen.
Deze gebruiker is verwijderd
@Liquidshake Is geen probleem. Er zijn maar 4 series die ik day one speel. En alle 4 zijn ze niet van Sony.
@WitteHerder ik zie daar ook geen probleem in mijn backlog is groot genoeg.
Nu heb ik al een PS5 maar als ze de PC steeds beter gaan ondersteunen, dus niet weer express bugs erin verwerken, dan is een PS misschien wel overbodig
@Tom Kauwenberg Hahah
Mooi bespaart mij het aanschaffen van een PS5
Mijn videokaart leest de kop van dit bericht als een dreigement.
Deze gebruiker is verwijderd
@LarsCornelis Haha, inderdaad. Anders kun je er net zo goed mee stoppen.
Maar gaan ze ze voortaan dan ook eerst even testen voordat ze uitgebracht worden?