Yakuza: Like a Dragon is nu beschikbaar voor PlayStation 5. Dat laat Sega weten middels een nieuwe trailer.
Yakuza: Like a Dragon verscheen op 10 november voor Xbox Series X en S, Xbox One en PlayStation 4. Nu is de game beschikbaar op alle consoles dankzij een gratis upgrade voor bezitters van de PlayStation 4-versie.
De next-gen versie biedt en aantal voordelen ten opzichte van het origineel. Zo zijn laadtijden significant korter en draait de game in 4K-resolutie op zestig frames per seconde. In tegenstelling tot op Xbox-platformen is het echter niet mogelijk om savegames over te zetten van de PlayStation 4-versie naar de PlayStation 5-versie.
Yakuza: Like A Dragon introduceert een aantal nieuwe elementen in de langlopende serie. Zo nemen spelers de controle over de nieuwe protagonist Ichiban en vinden gevechten turn-based plaats.
Vet, betere mafia games ga je niet vinden. Moet zeggen dat het me zeker niet teleurstelt, al deze games met vernieuwingen voor de nieuwste consoles. Hadden ze ook net zo goed niet kunnen doen. (:
Hoezo kan je je savegame niet overzetten dan? Gebruikt toch geen andere technologie dan andere games waarbij het wel kan?
@Markus88 ja dat is wel echt jammer. Je zou verwachten dat dat niet zo moeilijk moet zijn.
Topper