Iedere week geven we in samenwerking met bol iets moois weg, maar deze week is de prijs wel heel speciaal. De prijsvraag van deze week is namelijk een speciale The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom-editie van de Nintendo Switch Oled.
Wat moet je doen om te winnen? Ga naar de website van bol, vind de productcode in de url (bestaande uit zestien cijfers) en vul die in het invulformulier in!
Daarbij beginnen we morgen met zustersite Power Unlimited aan de Gamezomer, waarin twee teams – team Powerpraat en team Bonuslevel – het in toffe uitdagingen tegen elkaar opnemen. Zet in het formulier dus ook welk team je verwacht als winnaar.
Vergeet ook niet je naam en e-mailadres in te vullen. De winnaar wordt spoedig bekendgemaakt.
Switch Oled Zelda: Tears of the Kingdom-editie
Hoewel de Nintendo Switch zich waarschijnlijk in het laatste jaar van zijn levensspanne bevindt, betekent dat tegelijkertijd ook dat alle beste Nintendo-games van de afgelopen jaren klaar staan. En wie weet of er nog een pareltje wordt aangekondigd tijdens de Nintendo Direct van deze maand? Remasters van Metroid Prime 2 en 3, of The Legend of Zelda Wind Waker zouden wij bijvoorbeeld met open armen verwelkomen.
Één van de grootste releases uit het tijdperk van de Nintendo Switch was natuurlijk The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Het vervolg op Breath of the Wild moest hoge verwachtingen waarmaken en is daar ook zeker in geslaagd. Het is dus ook geen verrassing dat Nintendo een speciale editie van de Switch Oled heeft uitgebracht die geheel in het thema staat van het spel.
Ik kan niet het formulier invullen, ik krijg net zoals de mensen hier in de reacties zeggen iets over het NK Allround Gaming van 25 mei 🙁
Super vet!!
Word de winnaar op basis van eerste aanmelden en goede combi gekozen, of is het random met goede combi?
Waar kunnen we het uitdagingsduel zien? 🙂
Excuses, blijkbaar werkt het formulier niet als je het embed. We hebben de link er los ingezet: https://reshift.wufoo.com/forms/zwurpqn0ex8dvj/
Ik heb het formulier ingevuld, echter staat er nog steeds zaterdag 25 mei boven. Het is me onduidelijk of dit nu goed gaat ;’)
Ik zie helaas geen (recent) formulier waar ik het nodige in kan vullen, wel iets over NK Allround Gaming wat op 25 mei plaatsvond 🙂
We passen het formulier momenteel aan! Excuus.
Formulier werkt ook niet, De verzend knop reageert niet. En er is ook geen link naar de bron pagina zoals normaal. Heb t nu al opgelost door zelf maar de link uit de iframe te rippen, maar ik ga er vanuit dat niet iedereen dat lukt.
Ik heb hetzelfde als Yennila gedaan, de frame in de html van de pagina gezocht, dan werkt het inderdaad wel! 😁
Thanks voor de reacties, we hebben nu enkel de link naar het formulier geplaatst. Die werkt!