Australië-update voor Microsoft Flight Simulator nu beschikbaar
PU.nl
Nieuws

Australië-update voor Microsoft Flight Simulator nu beschikbaar

World Update 7 voor Microsoft Flight Simulator is nu beschikbaar. De gratis update voegt verschillende details toe aan Australië.

De update voegt onder andere 94 nieuwe trekpleisters aan de game toe, waaronder The Golden Coast, Brisbane en The Great Barrier Reef. Ook zijn nu vier nieuwe handgemaakte vliegvelden beschikbaar: Longreach (YLRE), Mount Beauty (YMBT), Paraburdoo (YPBO) en Shellharbour (YSHL).

Naast de grafische update kunnen spelers ook aan de slag met zestien nieuwe activiteiten, waaronder vijf nieuwe Bush Trips en nieuwe Landing Challenges in heel Australië.

Eerder bracht Asobo Studio gratis updates voor andere regio's in Flight Simulator uit, waaronder de Benelux, Engeland, de VS, Frankrijk en Japan. De volgende update staat in het teken van Portugal en Frankrijk en verschijnt in maart.

World Update 7 is nu gratis te downloaden op Xbox Series X en S en pc.

4 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
gamerlezer
02 februari 2022 - 09:05

Mooie update weer…heerlijk rustgevende momenten in VR. En wat ik zo mooi vindt is dat deze updates gewoon voor niets worden aangeboden terwijl ze er wel geld voor hadden kunnen vragen. ‘k wil het niet jinxen, maar dat geeft bij mij een gevoel van respect richting microsoft en Asobo Studios.

mole28
01 februari 2022 - 21:58

Ik dacht heel even dat alle vliegtuigen door de update op z’n kop zouden vliegen…

ravw
01 februari 2022 - 18:35

even een opmerking …De volgende update staat in het teken van Portugal en Frankrijk en verschijnt in maart….. moet zijn Portugal en Spanje …. de Franzen zijn al geweest

en er is ook een nieuwe vliegtuig uit , de Fokker F7
[b] kan geen link toevoegen ivm Too many hyperlinks .. terwijl het maar 1 link is [/b]

ook met een nederlands tintje , een van de eerste KLM toestellen , zo wel met 1 als met 3 motoren verkrijgbaar

gimbal2
01 februari 2022 - 14:55

Ja het ziet er echt prachtig uit, kan er niets anders over zeggen. De muziek helpt wel een hoop om het plaatje meer compleet te maken 🙂