Microsoft-studio Ninja Theory zou aan een derde deel in de Hellblade-franchise werken. Het eerder aangekondigde Project Mara zou niet meer in ontwikkeling zijn.
Dat meldde Windows Central-redacteur Jez Corden onlangs in zijn Xbox Two-podcast. Project Mara zou nooit verder zijn gekomen dan een concept bij Ninja Theory, en het bedrijf zou er nu dan ook niet meer aan werken.
Volgens Corden werkt Ninja Theory nu wel aan een derde game in de Hellblade-reeks. "Dat spel krijgt meer interactieve elementen dan Hellblade 1 en 2", zo claimt hij. "Ze willen er meer een game van maken, en zo een breder publiek aanspreken." Hoe dat er precies uit gaat zien is nog niet duidelijk.
Project: Mara werd in 2020 al onthuld en moest "een realistische representatie van geestelijk terreur" worden. De ontwikkelaar meldde toen: "Het is gebaseerd op echte ervaringen en diepgaand onderzoek, en ons doel is om de horror van het brein zo accuraat en realistisch mogelijk te recreëren. Project: Mara wordt een experimentele titel en een voorbeeld van wat een nieuw medium voor verhaalvertelling kan worden."
Hellblade1 vond ik fantastisch, deel 2 vond ik erg tegenvallen
Deel 1 en 2 waren leuk maar nu moeten ze wel met iets nieuws komen.
Deel 1 gespeeld die was heel goed, deel 2 heel mooi maar hoopte met het budget en ondersteuning van micro dat het wat groter avontuur werd ala God of war. Maar helaas was dit niet zo misschien dat deel 3 wat meer de gameplay krijgt die ik weet ninja theorie kan maken.
Ik heb deel 1 gespeeld en vond het wel tof, wil deel 2 nog wel eens spelen maar dan wel als die goedkoop is.
Heb deze games al heel lang op mijn lijstje staan alleen weet ik niet zo goed of het iets voor mij is , zijn er demo’s van ?
Gamepass
Ik vond deel 1 geweldig, deel 2 overbodig.
En als ze net zo lang over deel 3 doen als over deel 2 dan ben ik al met pensioen.
Deel 2 vond ik echt leuker dan deel 1. Maar zou ook wel iets nieuws van ze zien.
Ja zou ik ook zeggen. Voor mij is Hellblade nu wel verteld
Mee eens, heb tegenwoordig heel vaak bij games dat ik na een 2e deel er wel klaar mee ben en dan bedoel ik games die echt op
elkaar lijken.
Bij God of War en God of War Ragnarok heb ik dat ook. Geweldige games maar na 2 keer hetzelfde gedaan te hebben mag er een complete make over komen zoals
Bijvoorbeeld de geruchten van een 2.5 Metrovania God of War.
God of war met een toffe nieuwe setting kijk ik nog wel naar uit. Want vond Ragnarok echt geweldig. Maar heb het wel bij bepaalde Nintendo series.
Project Mara leek me sowieso al meer een tech demo als een game.