Tijdens het tweede fiscale kwartaal, dat eindigde op 31 december, zijn de opbrengsten van de Xbox-divisie met 49 procent gestegen ten opzichte van dezelfde periode het jaar ervoor. Dat komt neer op 7,1 miljard dollar.
Dat blijkt uit de financiële resultaten van Microsoft. De stijging is met name te danken aan de overname van Activision Blizzard die afgelopen oktober doorging. Daardoor worden de opbrengsten van het bedrijf achter Call of Duty, Candy Crush en World of Warcraft ook meegeteld bij die van Microsoft. De omzet van de content- en services-divisie binnen Xbox is met 61 procent gestegen. Alleen de omzet van Xbox-hardware zag met 3 procent maar een kleine stijging.
De 7,1 miljard dollar aan opbrengsten voor de Xbox-divisie maakt het de twee naar grootste tak binnen Microsoft, zelfs boven Windows. Opbrengsten voor Office en de cloud lagen hoger.
Volgens Microsoft-CEO Satya Nadella zette het bedrijf afgelopen kwartaal "een nieuw record op het gebied van actieve gebruikers op Xbox, pc en mobiel. Met Actvision Blizzard-games erbij opgeteld hebben we alleen al 200 miljoen maandelijkse actieve spelers op mobiel."
Afgelopen week kwam naar buiten dat Microsoft 1900 mensen ontslaat van Xbox, Activision Blizzard en Bethesda.
oh oh oh. Ik zie in de ochtend een positief bericht over Microsoft, zonder reacties,
Ik kijk nu nog een keer en zie 40.
Ik wist al hoe laat het was. En zie hier alle reacties.
Iets positief over Microsoft en het lijkt wel te ontploffen.
Maar wat je er ook van vind, wat de reden ook is. Xbox heeft het dus gewoon goed gedaan. En ja dat kan best komen door de grote ABK overname maar dan nog zijn het wel hun cijfers.
Daar kan Microsoft zelfs niet eens anders over communiceren omdat die cijfers van ABK er nu eenmaal bijhoren nu.
Of je het dan vind dat het merk het werkelijk goed doet mag je zelf bepalen. Maar dan is het nog altijd zo dat de cijfers nu eenmaal incl ABK is vanaf nu.
En of ze dat op een natuurlijke wijzen hebben gehaald of niet maakt dan niet uit.
Ze kunnen die cijfers niet weglaten.
En Microsoft heeft daar volgens mij ook nooit geheimzinnig over gedaan. Volgens mij hebben ze vanaf dag 1 van de hele plannen van overname al gemeld dat ze het zouden doen om hun merk te versterken. Wat dus ook gelukt is. Niks van gelogen. Niks anders dan dat.
Bij een Nintendo draait het om zelf proberen hun falen te dragen en bij Microsoft betekend falen dat ze succesvolle dingen gaan kopen.
In beide gevallen kan het succes opleveren. Beide manieren zijn ook op andere vakgebieden heel veel aanwezig. En beide manieren hebben bedrijven gered en zien ondergaan.
Dus ik snap de hele heisa die sommige hier maken om hun punt duidelijk te maken niet.
En dus: Nee, Microsoft is niet organisch naar deze cijfers gegaan nee. Maar dat neemt nog altijd niet weg dat dit wel hun cijfers zijn nu.
Zo Eries gaat ie weer lekker, of is het triple of is dit weer een andere identeit die ten tonele weet te verschijnen? Elke dag datzelfde gemauw in de hoop op tergende discussies, het wordt er niet veel leuker op zo, of wel?
Al zou ik hersenloos mee lullen met de mensen hier dat Xbox het zo goed zou doen, terwijl achter de ABK masker dat helemaal niet aan de orde is, was het nog niet goed geweest namelijk. Misschien moet ik het eens proberen, alleen laat ik dan meteen merken dat het hier ja knikken is. Reactie van Hulst zegt voor mij gewoon dat hij..of niet verder komt dan gamer of gewoon in de MS bubbel leeft. Maakt niet uit, maar ik heb het al vaker gemerkt, en bepaalde waarheden mag je nog in geen 1 zin hier uiten.
Waar waren dezelfde mensen toen Bart81 een complete meltdown kreeg op en post en hij hier op werd aangesproken door een paar? Ik kan je vertellen. Alle figuren van hier boven waren nergens te bekennen. Zegt voor mij genoeg en waarom ook nogmaals een hoop PS fans hier zijn vertrokken.
Welke waarheid je zegt het gaat heel slecht met xbox en ze worden 3rd party niet al te lang geleden, ik vraag je om bewijs en komt met niks en dan komt er nu een bericht dat ze meer omzet hebben dan Windows en dan leven wij in een bubbel. Jongen ik volg meerdere podcast en en game op alle 3 ik leef niet in een bubbel, stel micro. Zal ooit 3rd party gaan geef ik je helemaal gelijk als eerste. Maar ik wacht nog steeds op je bewijs dat gamepass leden daalt en dat ze geen omzet maken van 3rd party games en dat je kwam dat ff15 zo slecht verkocht op xbox dat square geen games meer uitbrebgt op xbox is ook al ontkracht toch door hun samen werking van verschillende games, ook zei ik dst ff15 gewoon dik 1 miljoen keer verkocht was op xbox dus een poort van de andere delen die er nu niet zijn is gewoon haalbaar voor square om Geld te verdienen. Maar nee ik leef in een bubbel nee jij leeft in bubbel cijfers van de hack van sony laten zien dat het helaas bij Sony niet zo goed gaat dat games maken de pan zijn uitgestegen en dat de marges klein zijn hun games. Voorbeeld spiderman koste wst 250.a 300 miljoen dan nog eens de licentie kosten van 200 plus al het andere wat er bij komt moet de game al minimaal 500 miljoen opbrengen om alleen al kiet te spelen, en nou hoop ik dat ds gebeurt want het was een heerlijke game en insomiac is een hele goeie studio, maar ratched and clank rift apart duurde lang voordat ie winst maakte, dit zeg ik niet dit is allemaal gelekt en dit zegt Sony zelf.
Jeetje hulst, jij gaat van hak op de tak. Hoe moet ik daar in hemelsnaam op reageren? Kan je je bericht niet even opnieuw typen met alle kernpunten want je beschrijft werkelijk van alles. Ik weet niet wat voor podcasts je zit te luisteren? Zijn dat die xbox fanboys podcast die een hoop copium gebruiken?
Je wilt altijd bewijs over alles terwijl je volgens mijn idee heel erg selectief je nieuws uitkiest en dan net doet alsof je van niks weet. Want alles waar ik het over heb en jij hier beschrijft is uitgebreid in het nieuws geweest. Ja misschien eens verder dan gamer.nl kijken (sorry gamer maar dat is nou eenmaal zo). Ook FF15 ja 1 miljoen verkocht tegenover de rest op de PS4 en klein deel PC is helemaal niet veel en voor Square niks om over te juichen toen der tijd. Jij vindt het misschien veel maar dat is het echt niet.
Ik lees iets vaags over Spiderman 2 in je bericht over kosten en je haalt ergens extra 200 vandaan en maakt er dan 500 van? Wat is je punt wat wil je zeggen en wat heeft dit er mee te maken? Of zoek je van alles en nog wat om iets te zeggen? Spiderman 2 heeft al lang de kosten terug verdient met de verkopen dus daar hoef je je niet druk om te maken. Ik geef je altijd links of bronnen of quotes in eerdere berichten, maar wanneer post jij eens daadwerkelijk bronnen om je tegendeel te bewijzen? Want dat heb je echt nog nooit gedaan. Alles is uit onderbuik gevoel en dat zie je ook weer aan je reactie.
Echter ik heb wel een idee welke podcasts jij kijkt en dan verbaasd het me niet dat wat je daar hoort ook als feit ziet.
Ik luister zowel ps podcast en xbox podcast, dat van spiderman is een feit van de kosten niks onderbuik gevoel Google maar insomiac hack en je zult het zien. Enige wat je ooit stuurde als bewijs is zijn de sales van Engeland en Japan van xbox consoles verkopen, cijfers van gamepass leden dat terug liep niks gezien van jou als bewijs, 3rd party sales niks van gezien van jou toen en toen werd je op eens stil. Maar je kan iedereen wel in een kamp jagen wat je steeds doet en zeggen je zal wel dit of dat doen. Maar dat jij niks weet over de kosten van spiderman zegt genoeg dat jij in een bubbel leef. Maar gast ik wens je veel game plezier met wel platform dan ook ik ga niet meer op jou reageren want jij bent de gene hier op gamer die i bubbel leeft.
Het is (van beide kanten) weer erg kinderachtig vandaag. Laten we hopen voor de industrie dat Xbox deze lijn vast weet te houden.
mwa… het is toch wel vaak dat dezelfde aanstichter vrij eenvoudig aan te wijzen is.
De aanstichter is zeker duidelijk, maar hierboven doen sommigen ook behoorlijk kinderachtig. Op deze manier hou je zoiets juist in stand…
Maar goed, dit benoemen heeft mij al een minnetje opgeleverd 😅
Dit is gewoon slim zaken doen. Dus een hele goede zet van MS/Xbox! Als Avowed, Indiana Jones, Hellblade II, Ara, Flight Simulator, S.T.A.L.K.E.R. 2, etc. dit jaar ook echt uit gaan komen (en dus niet uitgesteld worden), dan wordt het een top jaar voor Xbox!
Eens. Kinderachtige argumenten als ‘maar het is alleen ABK, wheeeeeee’ doen niet ter zake. ABK=Microsoft=Xbox. Heel slimme overname dus.
Het is slim als het om MS gaat, kopen van grote IP’s. Maar moment dat er bv vanavond een game tussen zit bij de SoP wat van een multiplatform dev komt, die alleen naar de PS5 gaat. Dan is het morgen ochtend weer “Sony blokt games boehoe”.
Laten we even realistisch blijven.
“Het is slim als het om MS gaat, kopen van grote IP’s. Maar moment dat er bv vanavond een game tussen zit bij de SoP wat van een multiplatform dev komt, die alleen naar de PS5 gaat. Dan is het morgen ochtend weer “Sony blokt games boehoe”.”
Nou dan heb je wel een heel selectief geheugen.
Ga nog eens de commentaren onder de Starfield review lezen, ja ik haal het weer aan, de hoeveelheid ‘gemekker’ van mensen die de game nog niet gespeeld hebben, maar puur klagen omdat het een exclusive is waren volop aanwezig.
Er zijn zelfs mensen die een reviewbomb actie opgezet hebben.
Wel apart dat je alles zo eenzijdig ziet de hele tijd.
“Laten we even realistisch blijven.”
Ja doe dat vooral eens.
Dit dus.
Hahaha Starfield. Ik zou een bingo moeten beginnen hoe vaak jij over dit spel begint of over de review ;-). Volgens mij zit dat je nog wel erg dwars zeg of niet?
Maar nu pik je zelf letterlijk selectief een game uit. Een game die notabene JUIST multiplatform was en wel degelijk op de PS5 zou uitkomen. Dus wel een erg slecht voorbeeld om erbij te halen, precies mijn punt een gekocht spel en gecanceld voor andere platformen. Noem een grote game die MP was die Sony heeft laten cancelen voor andere platformen. Het gaat hierbij wel verder dan Starfield natuurlijk.
@Eeeries:
Probeer voor de grap eens bij he onderwerp te blijven, je hebt al moeite met één onderwerp.
Jouw stelling was: “Het is slim als het om MS gaat, kopen van grote IP’s. Maar moment dat er bv vanavond een game tussen zit bij de SoP wat van een multiplatform dev komt, die alleen naar de PS5 gaat. Dan is het morgen ochtend weer “Sony blokt games boehoe”.”
Dan noem ik een voorbeeld waarbij dat toch echt andersom was en ineens veranderen de voorwaarden en moet ik ineens een ander voorbeeld noemen.
Moving goalposts noemen ze dat.
En ja ik begin vaak over die review omdat het kinderachtige gedrag van een aantal mensen onder die review zo exemplarisch is. Precies het gedrag waar jij nu mensen ook van beschuldigd.
En of ik het nou 1 keer of 100 keer benoem doet niets af aan de treurigheid van dat gedrag.
En het feit dat je alleen maar benoemt dat ik het vaak post en niet ingaat op het gedrag waar ik op doel geeft aan dat jij het blijkbaar met me eens bent dat dat gedrag inderdaad kinderachtig is. Dat zeg je in ieder geval hierboven zelf ook.
Tenminste ik vermoed dat de ‘boehoe’ in je post daarop zinspeelt.
Dwars zit het me niet, ik heb al vaker gezegd dat het me maar blijft verwonderen hoe diep het bij mensen zit dat ze een review als onzin bestempelen zonder de game zelf maar een minuut gespeeld te hebben alleen maar omdat het een XBox-exclusive is.
Ik reageer letterlijk op je comment, alleen jouw uitvoering is slecht. Je bevestigd daadwerkelijk mijn punt namelijk. Een game die daadwerkelijk is gekocht en waarvan er andere versies bestonden. Dit is geen “goalpost” veranderen hoor, hier lul je wel erg slap namelijk nu.
En ja het Starfield verhaal zit je wel dwars dat blijkt nogmaals uit je bericht. Boeit me niet, maar jij vergeet even dat de review van Starfield hier op gamer.nl de 7e was gepost en Starfield al een week speelbaar was namelijk. Dat jij dan roept dat deze mensen het niet konden spelen is dus pure geklets. Het bewijs is je eigen comment in die review en de datum van de review hier op gamer. Maar ik denk dat je dat probeert te negeren omdat je weet dat je er naast zit.
En laten we eerlijk wezen. Starfield heeft er niet eens voor kunnen zorgen dat Xbox het beter zou gaan doen. Dus misschien hebben deze mensen wel degelijk een punt?
Gewoon geen aandacht meer schenken aan die EEERIES, zou ik zeggen. Die heeft een bril op met glazen waarin een bepaald merk niks goed kan doen in zijn ogen.
Waarschijnlijk zit hij vanavond met een flesje lotion en tissues, de State of Play te streamen via zijn PS5 op de Portal Turd. De Sony ecosysteem-vuist zit diep.
Och heb je Bart81 ook weer even, spuit 11. Zie hier je reactie laat nogmaals die dat je je xbox fanboy manieren steeds meer laat blijken. Jij komt ook alleen maar even reageren om te reageren en te stoken.
Geen wonder dat hier nauwelijks nog echte PS fans zitten. Die zijn al lang gevlogen door het volk Xbox fans die hier met hun – denken de boel te bepalen qua narrative. Zo mooi voorbeeld van Broervan met zijn geklets over Starfield dat mensen daarop zeken, terwijl die game al een week lang in zijn volledige glorie was te spelen. Hier is het “ow 49%, zie je wel het gaat super goed” maar het woord nuance kennen we hier niet want de waarheid zelf is niet toegestaan. Als je maar vaak genoeg blijft roepen dat het xbox merk super gezond is en het super doet qua verkopen, dat de games het super doen en gamepass met de dag miljoenen gebruikers krijgt, dan ga je het vanzelf geloven. Ik zei niet voor niets dat hier zowat het enige platform is waar mensen jn wen bubbel level als het gaat om Xbox. Zelfs op tweakers wat ook een MS bolwerk is, hebben mensen tenminste nog verstand van zaken en kijken niet blind op die 49%.
Fan zijn van Xbox of PS is geen probleem maar hier is het wel erg eenzijdig.
@Broervan: lees je mee? Hij zegt vieze dingen. Iets over lotion en tissues, daar zou jij iets van moeten zeggen toch?
@EERIES en hoor dat zal wel een hele logische set zijn van sony een game timed exclusive of voor deze generatie is wat Sony al jaren doet. Micro antwoord daarop is gewoon de grooste ip op kopen en voor altijd aan je platform binden. Ik weet je denkt dat micro 3rd party word maybe ooit, maar nu en kommende generatie nog niet en dat bewijst de investeringen die ze gedaan hebben en dat ze zeggen dat ze nog niet klaar zijn met opkopen. En ik zou graag wat exclusive games zien komen naar ps die mij aanspreken, ze hebben er zat maar niet alles is mijn ding perse. Kijk wel uit naar ff7 p2.
@ Eeeries: Het is hier enkel “eenzijdig” op de Xbox posts omdat er een bepaalde kleine groep kleuters (waaronder jijzelf als uitschieter als je het zelf nog niet doorhad) altijd absoluut moet onrust stoken en reacties uitlokken bij een groep fans waarvan je het absoluut niet kan hebben dat ze mogelijk eens goed gezind zijn.
Wanneer je er niet bent, wordt er niet eens uitgebreid gereageerd, maar het is sterker dan jezelf, je kan het niet laten. Elk klein gevoel van mogelijke positiviteit moet je absoluut de kop kunnen indrukken. Stel je voor dat die Xbots zich eens prettig voelen, NOOIT verdomme!
Als je diezelfde energie zou aanhouden bij alle platformhouders, dan zouden mss zelfs de playstationfans niet beschaamd lijken om met iemand als jij te worden geassocieerd.
P.S. ga nu maar es lekker los, ik heb alweer tijd genoeg verkloot aan je onzinnig gezeik.
@Mr Happy Je beschrijft precies het slachtoffer rol wat xbox fans (fanboys) altijd aannemen idd. Als niemand reageerd dan worden er ook geen uitgebreide reacties gegeven. Precies, dat klopt en dat komt omdat zodra iemand een andere mening heeft, je hier op gamer standaard al wordt aangevallen. Was niet anders met het ABK nieuws items waar mensen het schijnbaar eens MOESTEN zijn met de overname anders was je al standaard een fanboy (maar dit zal je vast wegzwaaien als niet waar). Broervanrutte zijn reactie over Starfield is precies ook zo’n geval. Waar een aantal mensen direct werden aangevallen op de review terwijl die review een week later kwam terwijl de game al een tijd te spelen was.
Het stikt hier van de xbox fans, dus voordat jij slachtoffer rol aanneemt, moet je je eens bedenken dat hier een hoop ps fans zijn verdwenen in het verleden. Juist deze groep is hier weggepest en niet andersom. Xbox fans die zich niet fijn voelen? Lol hou toch op, deze groep wil vooral geen kritiek horen.
En het mooie van alles is. Als er kritiek is op iets van PS dan is hierboven niemand te bekennen. Nee die doen juist mee. Dus verraad je nu hier zelf niet dat het hier dus stikt van die groep?
Ik ga zeker Indiana Jones spelen en Flight Simulator 2024 hou ik ook nog in de gaten. Microsoft gaat het inderdaad niet slecht doen. Ik durf bijna zeggen: MS gaat dit gamejaar redden (op vlak van exclusives natuurlijk).
Als Nintendo de opvolger van de Switch aankondigt/uitbrengt dit jaar, dan moet Sony dringend met iets komen… Het is stil aan de overkant! Veel hoop heb ik niet vanavond (State of Play).
En nu asap terug naar de essentie gaan. Bouw terug op je mensen ipv ze buiten te smijten. maak van Activision en Bethesda terug een uitgever dat garant staat voor kwaliteit en verslik je niet in oude glorie waar je meer dan 10 jaar op kunt teren.
Haal ook Todd Howard van die piëdestal en vernoem hem aub niet meer in trailers. Is verre van een verkoopargument. “It just works” is niet genoeg Todd.
“De 71, miljard dollar aan opbrengsten voor de Xbox-divisie maakt het de twee naar grootste tak binnen Microsoft, zelfs boven Windows. Opbrengsten voor Office en de cloud lagen hoger.”
Dat eerste bedrag moet 7,1 ipv 71,?
Maar inderdaad, wat gaat het slecht met XBox. Ik denk dat ze deze tak binnenkort gaan opdoeken.
Wat een bedragen, mooi om te zien dat het zo goed gaat met Xbox, hopelijk uit dat zich in de kwaliteit van de komende games!
En dan was er hier iemand die zei dat het zo slecht ging met xbox, ja deze groei komt door overnames en niet zelf gemaakt maar groei is groei. Ben wel benieuwd wat de netto winst dan weer is
Ha deze reactie kon ik verwachten. Heb je wel goed gelezen? De gehele revenue is merendeels afkomstig van ABK en niet Xbox. In feiten draagt ABK het merk nu op zijn rug.
Het zegt namelijk heel veel over Xbox namelijk dat ze die groei zelf niet maken en in een kwartaal nog geen miljoen consoles verkopen. Ik weet hier op xboxgamer.nl krijg je duizenden – als het om xbox gaat, maar ik zou je graag willen verwijzen naar de verdere berichtgeving op internet en dat het helemaal niet rooskleurig uit ziet voor dit merk en al helemaal niet in het volgend kwartaal.
Oftewel die overname is een hele slimme zet geweest van MS/Xbox. Dat is letterlijk wat je hier (indirect) zegt en dat klopt. Goed gezien jongen!
@Mooiman Dit is gewoon het verschil tussen uit een gat – wiiu- klimmen, bouwen en succes creeren – nintendo – en mooie cijfers kopen zoals MS dat doet door ABK op de voorgrond te zetten. Met als klein voordeel dat Nintendo absurde winst maakt.
MS kan dit doen omdat de gaming divisie het niet hoeft te betalen. Of ook maar een fractie terug te verdienen. Al dat kabaal rond de nieuwe cijfers, die gewoon gekocht zijn? Net als dat MS nu ineens de grote bevrijder is omdat ze plotseling hebben besloten alle platformen open te willen gooien. No shit als je zelf geen platform meer hebt en je overal je gamepass wil slijten. Dan zou ik ook wel een installbase van 250 miljoen willen lenen.
Dus slim? In de ogen van hun fans misschien, maar het zegt niks over of Xbox het zelf daarmee goed doet, wat dat doen ze niet. Dit is letterlijk “heey we hebben nu ABK, kijk hoe de cijfers er PLOTS goed uit zien”. Terwijl Xbox zelf alleen maar verder en verder naar de achtergrond verdwijnt.
Dit is letterlijk “pay and trying 2 win”.
@Eeeries
“Dit is letterlijk “pay and trying 2 win”.”
Klopt, bedrijven investeren weleens.
Zoals Sony ook geld betaald om games exclusief te maken of een ontwikkelaar overneemt.
Sony kan het alleen niet op dezelfde schaal doen, maar dat betekent niet dat Microsoft het dan maar niet moet doen toch?
Als je dat ‘oneerlijk’ vindt dan is dat vooral jouw probleem.
Dat is wel echt zo’n simpele kort door de bocht reactie. En het al bekende whataboutism. Hup snel Sony er in het verhaal bij betrekken om het vooral goed te praten voor MS. Wat doet aan investeren is niet hetzelfde. Anders had Ms het bij developers gehouden in plaats van de grootste publishers over te nemen. Hun doel is duidelijk en dat was zich zelf de markt inkopen. Want Xbox zelfs doet het niet goed, verre van zelfs. Geen wonder dat de focus zo erg is gericht in deze earning calls op ABK. Want zonder zag het er nog bedroevender uit. 49% omzet is mooi om naar buiten te gooien, maar zonder netto winst is het nietszeggend en dat is het enige wat telt.
Ze hebben het gekocht omdat ze het konden kopen… Of je het nu leuk vindt of niet, het is gewoon een slimme zet geweest. Hoe je het ook wendt of keert. En je begint over ‘whataboutism’ terwijl je hieronder in het topic PS/Sony en hun SoP er zelf bijhaalt… Lekker hypocriet.
Volgens wat ik daar lees is de stijging in de revenue idd grotendeels aan de ABK overname te danken, dat wil niet zeggen dat er daarvoor geen opbrengsten waren.
Ik herinner me dat MS vorig jaar, voor de overname, al beweerde dat het Xbox-merk ondertussen winstgevend was en meer inkomsten genereerde dan tijdens de 360-periode. Ook leuk dat je naar de consoles verwijst, maar wel het volledige PC-gedeelte van het merk daarbij lijkt te vergeten.
Verwijs alsjeblieft ook eens met die bronnen naar het niet rooskleurig uitzien, want dat lijkt me wel interessant om lezen.
Wat ik had gepost waren quotes uit twitter posts, maar op twitter kan je er genoeg over terug vinden als je earning calls zoekt. Neogaf of ResetEra posts. Daar wordt ABK even goed losgetrokken hiervan en dan krijg je het echte beeld te zien wat de staat van Xbox is, zonder die added revenue van ABK. Over PC gedeelte…uhm dat is werkelijk niks meer dan de MS store? Daar is werkelijk niks relevants over te vertellen lijkt me? Xbox is ook pc dus die gehele 49% is zijn totaliteit. Xbox+ABK etc
Ok, dus twitter, neogaf en resetera … got it ….
Nou hoop dat ik je hiermee heb kunnen helpen…
Edit: of had je graag dat ik XboxEra, Windowscentral, The Verge of mensen als Colteastwood, destin van IGN, Tom Warren etc zou roepen. De bronnen die toch alles recht lullen wat krom is ;-).
Nee hoor, natuurlijk niet, heb geen bronnen van fans nodig. Ik heb daar bovenop ongetwijfeld liever jouw bronnen die alles krom lullen zonder nuance, zoals je trouwens zelf ook zo goed kan.
Niks is krom. Enige wat krom is roepen dat Xbox er goed voorstaat. Maar als je vindt dat iemand dat roep mag je dat ook zelf onderbouwen. Mensen hier zijn vooral in het vinger wijzen, in een bubbel leven, maar zelf onderbouwen…ho maar. Ben vooral benieuwd wie hier durft te beweren dar de cijfers van Xbox in geen tijden zo goed waren? Zoals je zelf vast hebt gelezen op internet. ABK revenue zegt verder niks over xbox divisie en de stand van xbox zelf. Focus is op de 49% die alles mooier maakt dan het daadwerkelijk is. Geen miljoen in een kwartaal, maar 3% stijging, maar waar is de operationele winst?
Ik weet niet, de maar deze site doet een beetje raar.
Xbox gaming revenue hit $7.1B with ABK added to it’s portfolio after spending $69B for the acquisition. PlayStation gaming hit $8.8B revenue on an average timeframe without spending a dime.
Amy Hood says on the Microsoft Earnings Call there was a weaker than expected performance for the console market (Xbox)
woeps, moest een stap hoger