Alsof het gewoon weer 2006 is, jank ik de kettingzaag die onderaan de loop van mijn machinegeweer zit dwars door een vijand heen. Vervolgens drukt Marcus Fenix met zijn vingers op zijn oor. “Control, this is Delta.” Een zinnetje dat we de afgelopen decennia al ontelbaar vaak hebben gehoord. Maar nu klinkt het antwoord van Control ineens uit mijn controller. Een DualSense-controller met een Astro Bot-thema, om precies te zijn. De wereld is veranderd.
Inmiddels leven we in een wereld waar ‘console-exclusives’ in rap tempo uitsterven. Ooit was Gears of War Microsofts belangrijkste wapenfeit, nu is het de zoveelste game die de softwaregigant beschikbaar maakt voor een nieuw publiek. In geval van Gears komt die strategiewijziging wel een aantal jaar te laat.

Ga eens aan de kant, Baird
Gears of War: Reloaded is in feite een opgepoetste versie van Gears of War: Ultimate Edition uit 2015, dat toen eigenlijk ook al verouderd aanvoelde. Natuurlijk, in 2006, bij de oorspronkelijke release, was Gears of War revolutionair. Grafisch zette het een nieuwe standaard, het was zo’n beetje dé game om op Xbox Live te spelen, en de Lancer is niet voor niets nog altijd een iconisch wapen.
Maar dat was toen. Toen leefden we ook nog in een tijd waarin een computergestuurd personage (meestal Baird. Altijd Baird. Fuck Baird.) rustig je doorgang blokkeert of weigert een deur te openen omdat ‘ie per se zijn verhaaltje moet afmaken. Of waarin je een harde keuze maakt tussen twee paden door opzichtig op een knop te drukken. Of waarin een dialoog soms uit niets meer bestaat dan “Fuck, shit, ahh”.

Gears of War bestaat voor het grootste deel uit gangetjes en arena’s. In de gangetjes keuvelen Marcus Fenix en zijn gespierde dudebro’s een beetje onderling, of bellen ze met Control. Zodra je een gangetje verlaat, weet je al: dit is een arena. Ineens spawnen op allerlei plekken Locust, toevallig even breedgeschouderde monsters, die je tot puinpoeier mag schieten, zagen of opblazen. Is de laatste vijand verslagen? Dan krijg je ogenblikkelijk bevestiging in de vorm van een soort gitaarriff. Elke overgang is hard en rauw.
Ook de multiplayer biedt een interessant venster in het verleden. Korte, arena-achtige potjes, skins gebaseerd op personages uit de singleplayer, geen overkoepelende pass- of progressiesysteem; zo zagen multiplayermodi er vroeger uit. Ergens is dat een verademing: gewoon even een potje onbezorgd knallen, zonder gelijk een commitment aan te gaan aan een of ander seizoen of battle pass. Maar ook online is Gears naar moderne maatstaven wat eentonig, clunky en ouderwets. Zo blijft het lastig om in het grijsgrauwe kleurpallet te zien welke vlezige personages vriend en welke vijand zijn. Daar zijn tegenwoordig elegantere oplossingen voor.
Druk op X voor Alles
Ondertussen lijkt de X-knop (A op Xbox) voor álles gebruikt te worden. Je gebruikt ‘m om te sprinten, dekking te zoeken, ergens overheen te klimmen en weg te rollen. Het gerucht gaat dat je er op bepaalde momenten ook nog mee aan je kont kan krabben. Het probleem is dat je daardoor regelmatig de verkeerde actie doet. Je springt dan bijvoorbeeld heel ludiek juist uit de dekking, zo je dood tegemoet. Ook dit kan zoveel eleganter.
Inmiddels zijn games – al een flink tijdje – een heel stuk gepolijster, naadlozer en over het algemeen ook volwassener. Oók de latere Gears-delen. Alleen daardoor al is het lastig om met de blik van nu de relevantie van deze klassieker te zien. Beoordeel je de game naar hedendaagse maatstaven, dan is Gears of War niet veel meer dan een matig geacteerd, eentonig en regelmatig janky testosteronfeest van grote, gespierde mannen met kettingzagen aan hun wapens.

Dreun, dreun, dreun
Wie mét de realisatie dat dit echt een game uit een ander tijdperk is deze klassieker een kans wil geven, heeft met Gears of War: Reloaded uiteraard wel veruit de beste versie in handen. Een 4K resolutie, HDR, 60 fps in singleplayer en 120 fps in multiplayer; Gears vinkt het hele checklistje af. Fraaiere licht- en schaduweffecten maken dat de game ook wat moderner oogt, al hebben we hier niet te maken met een remake. Het kan er heus mee door, maar verwacht geen baanbrekende dingen.
De audiomix slaat de plank helaas wel echt mis. Met op papier Dolby Atmos en 3D Spatial Audio lijkt Gears ook hier goed gemoderniseerd te zijn, maar in de praktijk klinkt de game dof, eentonig, en dreunend. Het vreselijk eentonige geknetter van de Lancer wordt afgewisseld met dreunend gestamp van Marcus Fenix en co., waarbij vooral binnenshuis de subwoofer net iets te hard aan het werk wordt gezet. Wat audio betreft was een uitgebreidere oppoetsbeurt dus geen overbodige luxe geweest.

Eigenlijk is dat de kern van Gears of War: Reloaded. Het is in alle opzichten nog steeds een Xbox 360-game, gemaakt voor HD-ready 720p-schermpjes met blikkerige speakertjes, gespeeld door pubers die zo’n grote gele pot gel uit de supermarkt in hun haar smeerden. Het is gemaakt voor een wereld die simpelweg niet meer bestaat.
Gears of War: Reloaded is nu verkrijgbaar voor pc, PlayStation 5 en Xbox Series X en S. Voor deze recensie is de game gespeeld op een PlayStation 5 Pro.
Conclusie
Voor de annalen is het leuk dat systemseller-van-weleer Gears of War nu ook verkrijgbaar is op PlayStation, maar wie ooit écht Gears wou spelen, had in al die jaren natuurlijk allang een keertje een Xbox kunnen kopen. Inmiddels is Gears of War al een behoorlijk tijdje over zijn uiterste houdbaarheidsdatum heen.
Is deze review van een of andere slappe woke mafklapper? 🙄🙄
Lijkt er wel op.
Ik ga deze game nog halen zodra die mooi in de aanbieding is. Maar wie weet is dit een opzet naar remasters van 2 tm 4 voor de pc.
Ga hem weer spelen, blijft me fav franchise van Microsoft en doet me denken aan de jaren 80 achtiehelden.
Ik zeg het niet snel, maar wat een zwakke en bizarre review. Dan snap je niks van Gears of War en de legacy. Nog steeds een topgame die prima in deze tijd kan.
Biertje, die legacy heeft toch niet veel te maken met de review van déze game? De review moet toch gaan over deze uitgave, anno 2025? Ik vind GoW gruwelijk, en weet 100% zeker dat ik deze game ook weer ga spelen en ontzettend dik ga vinden, zonder twijfel. Maar dit is geen ‘Top 10 vetste legacies ooit’ artikel, en een game hogere punten geven omdat het een remake is van iets dat X jaar geleden een 10 was, is toch flauwekul? Dat GoW naar moderne maatstaven een lager cijfer krijgt, is toch volkomen normaal, kom nou.
Ik heb net Metal Gear Solid 3 nog geklopt. Was destijds een 26, een GOAT. Die legacy van Metal Gear is ook een 13. De master collection is een 6,5, en dat doet niets af aan het kunstwerk dat MGS3 is/was. Andere tijden, andere standaarden, en we reviewen toch niet met een tijdmachine?
Niet mee eens. Gears is gewoon uitstekend nog speelbaar en verre van verouderd. Ik vind de argumenten van de reviewer heel matig. Niet voor niets dat ik veel betere cijfers tegen ben gekomen. Pu zat er met Mafia TOC al aardig naast met een flink te laag cijfer en nu weer. Voor mijn gevoel. Ik ga Gears gewoon nog een keer spelen. Na het origineel en de 2015 editie. Nu al zin in.
Maar vriendelijke beschonken vriend. Je hebt deze versie dus nog niet gespeeld, hoe kan je er dan een oordeel over hebben dat deze review niet klopt? 😜
@TheRock
Helemaal gelijk, maar denk dat het andersom ook is. Dat er ook genoeg zijn die het (eens) zijn met deze review en het ook nog niet hebben gespeeld.
Nou ja, zolang je het niet gespeeld hebt, kan je het iig niet oneens zijn met een review toch. Dat komt ongeveer op hetzelfde neer als het er mee eens zijn dus 😜
Omdat de argumenten zwak zijn. Over de a knop of over niet zulke slimme collega’s. Dat heeft de game nooit in de weg gestaan van geweldig zijn. Het speelt en knalt geweldig, het mag misschien iets verouderd zijn maar als je dit als reviewer niet los kan zien van wat Gears is dan snap je het niet. Heb vandaag meerdere reviews online gelezen die het ook benoemden maar de game verder prezen voor wat het wel is en hoeveel vermaak dit oplevert. Nee, deze review is voor mij belachelijk en niet serieus te nemen. Heb ik zelden bij PU maar hier wel.
Ik snap de kritieken, maar heb zelf enorm veel plezier met deze game. Ja, het is ouderwets. Maar ik vind het totaal niet verouderd voelen en juist verassend goed werken. Ook de graphics zien er wat mij betreft gewoon prima uit. Na Death Stranding is het ook een verademing om even simpel en lineair te knallen.
Het enige dat ik wel jammer (gedateerd?) vind is dat er zo weinig opties zijn wat betreft wapens, ook zonder progressie. Ik gebruik eigenlijk alleen maar die kettingzaag gun.
Al met al heb ik hier veel meer plezier mee dan veel “grote” nieuwe games. En dat hij op gamepass staat scheelt natuurlijk ook.
Lars, de mensen in de comments mogen je steeds minder, haha! 🤣 volgens mij is dit de tweede keer dat je zo uitschiet met je cijfer in vergelijking met andere. En dat vinden mensen hier niet leuk want ….. want ja, jij moet je natuurlijk wel houden aan het geniddelde cijfer. Hahaha wat een onzin dat mensen hier zo reageren 😂
Ik zelf heb gears 1-2-3 nog professional gespeeld en er toch redelijk wat geld mee kunnen verdienen (jammer dat het zo veel jaar geleden was, want als je tegenwoordig naar het prijzengeld kijkt wat je kunt winnen… oof) dus ik ben erg nostalgisch over gears. Heb deze gister avond uitgespeeld en voor mij was het gewoon een 8 (ps5 pro). Multiplayer was erg “meh”, daar hadden ze veel meer aan kunnen verbeteren vind ik. Al in al, naar mijn mening, een lekkere game 👌🏻
Zou wel heel dom wezen iemand minder te mogen vanwege een cijfer of review van een persoon.
Ja, mee eens.. maar lees de comments eens en dan zijn er opeens dus veel “domme mensen” hahah 🤭
HOE DURFT PU DIT TE DOEN!!!
Zo’n iconische game met kutgraphics anno 2025 zo’n laag cijfer geven, schandalig!
Hoe durven ze puntaftrek te geven voor knoppen die gaar werken, het is toch totaal logisch dat je alles met de X-knop doet ipv met andere knoppen. Wie zit er bovendien te wachten op fatsoenlijk geluid, bezopen als je dat wil hebben. En welke imbeciel wil er nu duidelijk kunnen zien in de MP wie zijn teammaten zijn en wie niet.
PU slaat hier dus gigantisch de plank mis. Hoezo houden ze geen rekening met 35+ers die in nostalgie willen blijven hangen en het gewoon normaal vinden dat er een remaster van een remaster komt van bijna 20 jaar oud, ipv een echte moderne remake.
Ik vind GoW beter dan Dead or Alive destijds, dus een 140 had me meer gepast geleken. Je moet deze scores en onderliggende objectiviteit namelijk wel bloedserieus nemen.
The Rock pleit wel voor een 14.1 dan. Die 0.1 alleen al voor het klaarkomen van het titelscherm 😜
Keurig. PU wederom met de laagste review score ter wereld. Deze review is natuurlijk ontzettend vreemd. Het is een remaster van een game van honderd jaar geleden. Een remaster is een visuele oppoetsbeurt. Nu is er gereviewed en naast de maatstaven van 2025 gelegd.
Het lijkt me erg logisch dat je reviewed naar de maatstaven van 2025. Het ìs verdomme 2025. Als ze kiezen deze game opnieuw uit te brengen- opgepoetst en wel, dan kan je ook verwachten dat het voldoet aan de normen van nu. Ze hadden naast het oppoetsen, er ook nieuwe mechanics in kunnen stoppen. Of een nieuwe modi, waarbij de gameplay van toen beter tot z’n recht was gekomen. Het is makkelijk om alles een hand boven het hoofd te houden omdat het vroeger goed was. maar als men kiest het opnieuw uit te brengen, dan mag je ook verwachtingen hebben. Anders is het louter het vullen van de portemonnee.
Precies wat Trotsert zegt, The Rock kan het er niet meer mee eens zijn. Zo moeilijk is het toch niet om iets te beoordelen wat naar de huidige maatstaven gewoon kut is.
Hij staat op gamepass dus ga hem toch gewoon lekker spelen, puur voor nostalgie.
Ik snap dat een review subjectief is, maar zou je iets niet moeten reviewen op wat het is. Dit is een remake van een 20 jaar oude game, dus dan mag je volgens mij ook niet verwachten dat het een moderne shooter is. Je gaat Uncharted ook geen onvoldoende geven omdat het geen openwereld game is.
Heb vorig jaar alle Gears games nog doorgespeeld vanaf Gamepass en me er super mee vermaakt. Het is inderdaad gangetjes en arena’s maar de gameplay bied ook nu nog meer dan voldoende uitdaging en plezier. Ook als ik hieronder de reacties lees, en andere reviews zie, zijn er gelukkig nog genoeg mensen die zich ermee vermaken. Wellicht verlangen er toch wat meer mensen terug naar de ‘wereld die niet meer bestaat’ dan je denkt.
Als de reviewer deze game zo ervaart waarom zou hij dan een andere mening aan moeten nemen omdat andere mensen er een andere mening over hebben?
Dit is de review van 1 persoon van de 8,2 miljard mensen hier op deze aardbol.
Het beste is om ook andere reviews te lezen als een game uit is. Ik ga het weer aanhalen: op Metacritic vind je het gemiddelde van de reviewers. Zo heb je een beter beeld hoe andere reviewers de game ervaren en ja voor de 1 is Gears of War Reloaded een 5 waard en voor een andere reviewer misschien wel een 10.
Mijn punt is dat een reviewer zijn mening niet moet gaan aanpassen als hij het een 59 vind en ziet dat de meeste het hoger geven om anders bang te zijn een afwijkende mening te hebben.
Ik ben juist wel bij dat de recensie niet verblind is door de roze bril die mensen hebben van de ps3/360 era. Met name de titels uit 2006-2009 zijn echt producten van hun tijd, niet alleen qua storytelling maar ook door technische limitaties.
Een game ervaren doe je op basis van verwachtingen. Als hij had verwacht dat deze game aan 2025 maatstaven zou voldoen, terwijl het een remaster is, dan gaat er iets niet helemaal goed bij de reviewer.
@prettigekerst
Punt is juist dat het een extreem luie remaster is, bijna gelijk aan een re-release en dat de gedateerde punten dus niet zijn aangepakt.
Wow wel een zeer lage score, de andere reviews die ik hierover gecheckt heb zitten allemaal rond de 80%. Ik heb hem in elk geval besteld, ik kon destijds op Xbox 360 niet genoeg krijgen van deze games! Twee maten overtuigd deze ook te halen op PS5, zij kennen de serie niet… benieuwd wat zij er van vinden
Gister de game in couch co op gespeeld met een maat en het spel staat nog steeds als een huis. Ouderwets misschien wel. Maar wat heerlijk om weer een simpele recht toe recht aan campaign te spelen. Hoop dat de multiplayer ook weer groots word zoals vroegah!
Ik heb het destijds op de 360 helaas niet gespeeld. Ik zou het erg graag co op willen spelen maar ik hik wel tegen de vraagprijs van 40 euro aan. Voor mijn gevoel is dat teveel. Wellicht als die goedkoper is.
Tsja, beetje oneerlijk ook om een remaster van een game uit 2006 te gaan pijlen aan nieuwe maatstaven… Waar ik vooral vandaag van heb genoten? Een multiplayer shooter zonder 30 sub menu’s, progressiebalkjes en skins die licht geven. Wat een verademing is dat zeg. Iedereen met gamepass zal deze nostalgische knaller oppakken en een vleugje nostalgie over zich heen krijgen waar hij/zij van zal genieten. Ik in ieder geval wel!
Hmmmm..ben wel benieuwd naar deze game. Ik wacht wel tot deze game in de budgetbak ligt voor 10 euro
Deel 1, 2 en 3 zijn ongekend vind ik, een mokerslag geweest in mijn gaming geschiedenis, Cliffy was natuurlijk al geniaal met de unreal tournament IP maar GOW was wel echt een doorbraak, jammer dat Cliffy is gestopt met ontwikkelen van games, hoewel hij natuurlijk met lawbreakers ook wel echt een flop had uitgebracht. hopelijk komt er toch nog wat nieuws uit zijn koker ooit.
Lawbreakers was eigenlijk best goed. Maar het was denk ik zijn ego en uiteindelijk leugens die game heeft laten falen. Even een snelle opfrisbeurt: Lawbreakers kwam uit rond de tijd van Overwatch, die toen der tijd enorm, maar dan ook echt enorm populair was. Cliffy had daar wel een mening over, omdat het een multiplayer-only game was en je daar wel flink geld voor moest betalen. Waarop hij reageerde dat dat bij Lawbreakers uiteraard niet het geval gaat zijn want in zijn ogen was betalen voor een multiplayer-only game dat ook nog vol zit met microtransactions echt not-done.
Toen kwam Nexon aan met, wacht eens eventjes.. Je gaat gewoon geld betalen voor deze game + er zitten ook veel microtransactions in. Ja je kan je natuurlijk voorstellen dat dat niet zo heel goed viel bij de mensen.
40 euro pfff, that’s pushing it. Heel lastig om deze in groten getale te slijten op playstation verwacht ik, de eerste Gears is echt een relikwie uit een lang vervlogen tijd en voor retro gaming is de prijsstelling mijns inziens een stukkie te hoog.
Net een paar team deathmatch potjes gedaan en het voelt als thuiskomen. Destijds de game grijs gespeeld. Ik weet niet wat het is maar ik blijf dit een van de leukste multiplayer vinden. Dit samen met BF6 vullen de lege uurtjes wel op dit jaar!
Mee eens dat het wat verouderd aan voelt, maar het blijft nog steeds een gaaf spel!
Ben blij dat ik destijds het origineel heb mogen meemaken op de Xbox360. Wat was dat episch zeg, ongekend.
Deze remaster had meer liefde mogen krijgen.
Tis dat ik een gratis code ontving, anders had ik m geskipped. Vanaaf een uurtje of 2 met mevrouw Frosty, co-op blijft wel leuk.
Overigens niets mis met een testosteronfeest, ik voorspel zelfs een comeback van testosteron geladen promotiemateriaal van games en de games zelf. Kijk maar naar hoe o.a. BF 6 zich in de markt zet.
‘maar wie ooit écht Gears wou spelen, had in al die jaren natuurlijk allang een keertje een Xbox kunnen kopen’
Tuurlijk, want geld zat
Idd slaat nergens op.
Je had echt niet in de afgelopen 19 jaar een xbox360 kunnen aanschaffen?
@zepoz voelt zo zinloos om tegen iemand te zeggen dat ie lang geleden iets al had kunnen doen. Ja, je had allang een andere console kunnen kopen. Je had ook kunnen stoppen met roken, elke dag de trap nemen ipv de lift, en aardiger kunnen doen tegen de buurman. Maar ja soms willen we ook gewoon niet alle consoles in huis hoeven halen puur om elke game te kunnen spelen.
@Frost Heerlijke standpunt, volledig mee eens.
Tegenwoordig hebben mensen zo’n hoge verwachtingen dat het oordeel ook soms niet meer redelijk is.
In plaats van in de kaders blijven van de uitgegeven game. Nee laten we vooral bijzaken aanhalen als negatief wat eigenlijk al de basis is van de game.
Ja de game is oud, maar voor wie hiervan hield krijgt diegene er meer dan genoeg voldoening uit.
Het is duidelijk dat Lars niet één van deze mensen is.
Ik snap dat dit de perspectief van de reviewer is, maar in dit soort gevallen kun je beter iemand met een meer passend perspectief nemen voor een eerlijk oordeel van iemand die hiervoor open staat.
Dat snap ik maar dan is geld toch niet het probleem? Ik heb ook geen zin om een 360 bij de Rataplan te gaan halen voor 40 euro
@warcryptic helemaal mee eens.
@zepoz ik denk dat we het eens zijn (?) Het geld is niet het obstakel, meer de extra moeite/zooi die je ermee voor lief neemt.
@Zepoz Iedereen heeft zijn redenen of argumenten waarom ze iets wel/ niet kopen in een bepaalde periode. Of het nou financieel, geen zin, niet teveel consoles willen hebben, teveel andere dingen te doen hebben of wat dan ook is, dat is voor nu niet meer relevant, want nu krijg je een nieuwe optie om het te kopen en spelen.
Argumenten gebaseerd op hindsight zijn de meest nutteloze, en wordt tegenwoordig vooral gebruikt om te kunnen discussiëren, in mijn ogen totaal niet nuttig.
Ik ben het ergens wel eens met de teleurstelling. Bij aankondiging zag je al meteen dat het gewoon Ultimate Edition was met een veredelde next-gen patch eroverheen. Vandaar dat iedere bezitter ook gratis deze upgrade krijgt.
Toen ik vorig jaar bijna een traantje wegpinkte bij de Gears of War: E-Day aankondiging heb ik in de hype weer door alle delen heen gespeeld. Enige issue was dat ik in deel 1 geen lobbies meer kon vinden. Wat deze ‘remaster’ mij dus geeft zijn gevulde MP lobbies en wat extra Achievements.
De Xbox players hebben hier niet veel te halen. Gears of War Ultimate (2015) is echter nooit op Steam verschenen dus enkel de Steam en PS5 bezitters hebben hier echt iets te halen imo
Ik wacht op GOTY 2026 Gears E-Day en een volwaardige UE5 Remake van 2. Buiten dat vermaak ik me nu al 2 uurtjes met de MP!
Gelukkig zijn de reviews op andere websites een stuk beter. Deze ga ik sowieso nog een keer doorlopen met een maat van mij. It’s the Cole Train baby!!!
Het is gewoon een goeie game hoor, de testoron bommetjes die zich revieuwers noemen tegenwoordig verwachten een compleet nieuwe game, maar het is een remaster 99.9% trouw aan het origineel en daar is helemaal niets mis mee! Voor de fortnitersnen coders onder ons is het gewoonweg trage gameplay. Game issl gewoon voor een doelgroep boven de 25 mischien wel boven de 30.
Had er echt zin in, omdat ik deze franchise nog nooit heb gespeeld. Jammer dat deze game het dan niet waard blijkt te zijn met deze vernietigende review.
Laat je vooral niet door één review leiden en check ook wat andere mensen ervan zeggen.
Niet voor niets genre defining destijds en nog steeds benoemd als pillar van xbox. Als dit je al tegenhoudt, dan weet ik noet wat je wel leuk vindt.
Weet niet hoeveel waarde je hangt aan deze ene review. Want gemiddeld na 37 reviews heeft het gewoon de zeer nette cijfer een 8 op metacritic.
Echt he. Die lui bij PU moeten echt eens kappen met hun eigen mening geven, dacht dat hier nu vaak genoeg gezegd was.
Dan kan je net zo goed AI laten recenseren of gewoon de marketing van de game zelf.
Mooie van reviews is dat het inderdaad maar 1 mening is.
Dat is echt al van het begin af aan zo bij de pu, uitgesproken meningen. Als je alleen maar naar gemmideldes wil kijken dan kun je beter naar metacritic gaan. Is al vaak genoeg gezegd.
Bedoel alleen maar te zeggen dat het maar 1 review is en er genoeg positievere reviews zijn.
Daarom vroeg ik ook of de mening van deze review bindend is voor diegene. Zo ja, dan is het inderdaad een grote tegenvaller.
Voor mijzelf laat ik 1 review nooit bindend wezen en tuurlijk zelf spelen en oordeel geven is nog het beste.
Je hebt gelijk Edmar, en mijn reactie was ook flauw als hij enkel op jouw punt was gericht. Ik doelde dus ook op andere posts hierboven en eerder over bv Mafia – dit verwijzen maar MC, naar ‘andere reviews’ tot je er eentje vindt die je leuk vindt… boeiend, dan snap je er echt weinig van…
Deze komt er zeker in. Het beste tijdperk als je het mij vraagt. Wat een verschil met nu. Toen ging de strijd nog gelijk op. Nu komt die verdorie op de PlayStation uit.
Andere tijden idd, zit zelf nu ook tegen het Playstation logo aan te kijken op m’n Xdoos met Helldivers 2.
Heb hem sinds afgelopen donderdag en vermaak mij er prima mee, hoop dat alle delen naar de PS5 komen, ondanks dat ik ze al gespeeld heb op de 360, de One en de X vermaak ik mij nu ook op de PS5.
Jammer heb echt genoten van de Gears serie op de Xbox 360. Ga deze echter wel aanschaffen, maar pas wanneer er iets minder games verschijnen die ik graag wil hebben. Momenteel heb ik al genoeg te spelen en hebben een aantal nieuw te komen games eerst mijn voorkeur.
“Matig geacteerd, eentonig en regelmatig janky testosteronfeest van grote, gespierde mannen met kettingzagen aan hun wapens”
Dit is precies wat ik altijd al dacht van Gears. Vond er echt geen bal aan. Deze game heeft er heel veel last van dat die generatie zich in het begin (2005-2008) probeerde uit te vinden als voor de “stoere” tieners die veel te cool zijn voor normaal kleurgebruik. Alles was grijs, grauw en een grote drab. Naar mijn mening slaagden alleen Halo (3) en Call of Duty (modern warfare) er in die tijd in ook echt iets overtuigends neer te zetten voor deze doelgroep.
Gears 1 is een van de beste xbox360 games. Grafisch en qua gameplay ongekend voor die tijd. Cod modern warfare was ook goed maar ik vond cod black ops online veel leuker. Halo 3 was wel aardig maar dan alleen het online gedeelte.
Ik heb in 2007 de PC-versie gespeeld en daar laat ik het bij (goede herinneringen).
Jammer. Ik hoop dat 2 en 3 wel volledige remakes krijgen.
Laat ze gewoon na het nieuwste deel op een nieuw ip.