Ja, Everwild is nog altijd in ontwikkeling bij Rare

Geplaatst: 3 dagen geleden om 14:00
Het mag dan al wel jaren stil zijn rondom de game, maar Everwild - de nieuwe game van het Britse Rare - is toch nog altijd in ontwikkeling.

Dat heeft Xbox-hoofd Phil Spencer onlangs bevestigd tijdens een gesprek met de mannen van de XboxEra-podcast - waar je in de afgelopen Nachtwacht ook interessante quotes uit kon lezen.

Spencer meldde het volgende over Everwild: "Ik was recentelijk nog bij Rare. Het is mooi om de progressie die ze boeken met Everwild te zien." Tja, veel informatie is het niet, maar het is toch fijn om te horen dat we nog altijd op de komst van de kleurrijk ogende game kunnen rekenen.

We brengen er wel al heel wat geduld voor op, want de game werd in 2019 onthuld en de laatste trailer van het spel is ook al weer heel wat jaartjes uit. Volgens Spencer is het in ieder geval juist goed dat Rare nu de kans krijgt om de game in alle rust te ontwikkelen: "We willen ze de tijd geven om ze er aan te laten werken terwijl we een portfolio opbouwen. Dat was de droom die Matt (Booty) en ik een tijd hebben gehad, dus het is fijn dat we dat hebben bereikt. We kunnen die teams de tijd geven."

Watch on YouTube

Opmerkingen

Login of maak een account en praat mee!

Er zijn nog geen reacties geplaatst.Login om een reactie te plaatsen.