Lego Batman: Legacy of the Dark Knight vanaf 29 mei verkrijgbaar
PU.nl
Nieuws

Lego Batman: Legacy of the Dark Knight vanaf 29 mei verkrijgbaar

Game komt naar Switch 2, PS5, Xbox Series-consoles en pc

Lego Batman: Legacy of the Dark Knight komt op 29 mei uit op consoles en pc, zo werd tijdens The Game Awards aangekondigd.

Daarbij werd een nieuwe trailer getoond die hieronder te zien is. Daarin komen diverse bekende personages voorbij, van Batman en Robin tot Catwoman, Batgirl, Mr. Freeze, Poison Ivy en de Joker.

De Lego-game rondom de comicheld wordt ontwikkeld door TT Games – bekend van vele andere Lego-spellen – en moet iconische momenten en obscure referenties uit de geschiedenis van Batman bieden. Het spel biedt een open spelwereld in de vorm van Gotham City om te verkennen, waarbij spelers zelf kunnen kiezen in welke versie van de Batmobile ze rijden. Logischerwijs moet ook de humor waar de Lego-games bekend om staan aanwezig zijn.

Op Gamescom eerder dit jaar speelde Lars de game alvast, en hij schreef het volgende: "Lego Batman: Legacy of the Dark Knight is niet vies van een beetje leentjebuur spelen. Het spel lijkt namelijk verrassend veel op de Arkham-serie. Dat valt meteen op bij het vechtsysteem. In de meeste Lego-games beuk je er maar wat op los, maar hier moet je counteren, ontwijken en bij sommige vijanden met bijvoorbeeld een schild een speciale aanval doen. Het voelt allemaal wat minder gewichtig en bruut (het blijven natuurlijk Lego-poppetjes die je in elkaar mept), maar een beetje Arkham-DNA valt hier niet te ontkennen."

Lego Batman: Legacy of the Dark verschijnt voor Nintendo Switch 2, PlayStation 5, Xbox Series-consoles en pc (Steam en Epic Games Store).

2 Reacties
Nieuwste
Oudste Meeste likes
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Shoarma
12 december 2025 - 13:17

Had gehoopt op een echte batman i.p.v. een Lego variant. Hopelijk komt die ook nog een keer.

bkmeijer1
12 december 2025 - 10:04

Verrassend veel zin in. En mooi dat ‘ie zo vroeg komt. Vangt het gat op van GTA 6 goed op zo