Tijdens de Nintendo Direct Partner Showcase deed Square Enix een nieuwe rpg genaamd The Adventures of Elliot: The Millennium Tales uit de doeken.
Net als games zoals Octopath Traveler – waar vandaag ook een nieuw deel van werd aangekondigd – betreft het een HD-2D-game, met de typische graphics die daar bij passen. De game is dan ook van hetzelfde team dat verantwoordelijk is voor Octopath Traveler en Bravely Default.
Volgens het persbericht kunnen spelers een focus op actie verwachten "tijdens een avontuur dat zich in een open wereld over tijd en ruimte afspeelt. Open nieuwe paden terwijl je een ongetemd continent verkent en de mysterieuze geschiedenis ervan ontrafelt. Houd je staande tijdens gevechten met de strategische vaardigheden van een helpende fee."
Die fee kan overigens ook vijanden aanvallen. Spelers kunnen de fee besturen, maar er kan via co-op ook een tweede speler in de huid van de fee kruipen.
The Adventures of Elliot: The Millennium Tales verschijnt in de loop van 2026 voor Nintendo Switch 2. In de loop van vandaag komt er ook een speelbare demo beschikbaar via de Nintendo eShop. Square Enix zal feedback op die demo verzamelen.
Ik vind de DQ HD-2D Remakes er mooier uitzien.
Hopelijk komt deze ook maar de ps5
Yes, dat komt ie! Dat is bekend gemaakt door Square Enix zelf.
Zag er tof uit, maar de demo pakte me niet.
Ok deze game ziet er echt cool uit, ik ga altijd wel lekker op die 2D HD stijl. Jammer dat het nog ff duurt eer de game uitkomt maar tot die tijd meer dan genoeg te spelen.
Ik vind de omgevingen er wel nice uitzien maar de personages hadden wel wat gedetailleerder gemogen. Ik vind ze nu niet mooi blenden in de omgeving.
Zometeen na het eten de demo checken. Game heeft wel mijn interesse.
Toen ik bezig was met octopath traveler hoopte ik stiekem al op een game in dezelfde grafische style, maar dan met real time combat.. Kijk erg uit naar deze game! 🙂
Helemaal precies 100% wat ik ook dacht.
Een HD-2D game met realtime combat en geen random encounters? Laat maar komen! Eindelijk een lekker vlotte H2-2D game zeg. Ik ga de demo vanavond meteen even proberen.
Ik kreeg trouwens ook meteen 2D Zelda vibes en dat is natuurlijk altijd goed!
Edit: De demo gisteren een uurtje gespeeld en qua gameplay doet het me inderdaad (gelukkig) denken aan 2D Zelda. Lekker snelle gameplay met weinig oponthoud. De grafische stijl is weer top en deze keer ook geen moeilijke menu’s en systemen zoals deze vaak wel in andere HD-2D te vinden zijn. Deze komt zeker in huis volgend jaar!
Toffe stijl, vreselijke voice-acting. Vooral dat elfje wat jou schijnt te begeleiden, hopelijk kan dit uit want Japan’s is met het overdreven cutesy gemiep vaak niet beter ;p